DAJ CYNK

Jaki telefon wybrać? Najlepsze smartfony: luty 2019

Dodane przez: Marian Szutiak (msnet)

Kategoria: Rankingi

Interakcje: 152386

Wybór odpowiedniego smartfonu to nie zawsze łatwe zadanie. Wiele tu zależy od zasobności portfela oraz naszych oczekiwań. Wychodząc naprzeciw wątpliwościom przygotowaliśmy zestawienie najlepszych naszym zdaniem smartfonów z różnych półek cenowych - od urządzeń za mniej niż 500 zł, po potwory za 3 i więcej tysięcy złotych.

Nasz ranking powstał w oparciu o ceny znalezione w serwisie Ceneo.pl. Pod uwagę wzięliśmy tylko smartfony z oficjalnych dystrybucji na polskim rynku, sprzedawane w dużych sklepach, w których powinniśmy być chronieni w sposób przewidziany przez polskie prawo, w tym przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie cywilnym. Z tego względu pominęliśmy małe sklepy, komisy i aukcje internetowe.

Na kolejnych stronach znajdziecie coraz droższe, a więc - teoretycznie - także coraz lepsze smartfony. Zaczynamy od tych najtańszych, kosztujących 500 zł i mniej. Później  robi się coraz drożej, aż na końcu dotrzemy do urządzeń, którym nie narzuciliśmy żadnego ograniczenia cenowego. Nadal jednak braliśmy pod uwagę między innymi opłacalność zakupu. Razem do Waszej dyspozycji oddajemy 6 kategorii cenowych.

Wzorem naszych wcześniejszych rankingów tego typu, decyzję o tym, który smartfon z danej półki jest najlepszy, pozostawiamy Wam, drodzy Czytelnicy. Zagłosować możecie na którąś z naszych propozycji lub dopisać własną w komentarzu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu