DAJ CYNK

Siemens SF65 w stylu iPoda

sirmark

Wydarzenia

W ofercie firmy Siemens pojawił się nowy model telefonu komórkowego - SF65, którego design przypomina iPoda.

W ofercie firmy Siemens pojawił się nowy model telefonu komórkowego - SF65, którego design przypomina iPoda. Urządzenie posiada wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3-megapiksela, lampę błyskową oraz czterokrotny zoom.

SF65 jest telefonem trójzakresowym, wyposażonym w szereg zaawansowanych funkcji. Są to m.in. zgodność z GPRS Class 10, obsługa SMS, EMS, MMS oraz POP3, dźwięki polifoniczne, czy Java. Urządzenie posiada 18 MB wbudowanej pamięci, gdzie mogą być przechowywane zdjęcia zrobione wbudowanym modułem fotograficznym. Dodatkowo telefon wyposażono w narzędzia umożliwiające prostą edycję wykonanych "fotek". Podgląd efektów jest możliwy na ekranie LCD o rozdzielczości 128 x 160 pikseli, który odwzorowuje 65 tys. kolorów.

Nowy Siemens waży 97g, a jego wymiary zewnętrzne to 91 x 44 x 23mm. Urządzenie posiada akumulator o pojemności 600mAh, który wystarcza na 4 godziny rozmowy lub 400 godzin czuwania. Telefon będzie dostępny w sprzedaży w Europie i Azji od grudnia, a jego cena będzie zależna od lokalnego operatora.

Zobacz w katalogu: Zdjęcia i Dane techniczne telefonu Siemens SF65

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Siemens

Przewiń w dół do następnego wpisu