DAJ CYNK

Otvarta ma już dwa lata i 97 proc. zadowolonych klientów

Anna Rymsza

Wydarzenia

Otvarta ma 2 lata

Minęły dwa lata, od kiedy sieć komórkowa Otvarta działa na polskim rynku. Mimo ogromnej konkurencji radzi sobie bardzo dobrze. 

Sieć Otvarta rozpoczęła działalność 01 marca 2018 roku. Od tego czasu świadczy usługi telefonii komórkowej w Polsce. Otvarta szczyci się znajomością polskich realiów i cenami dopasowanymi do możliwości Polaków, a także rozliczaniem podatków w kraju.

Zobacz: Otvarta - patriotyczna sieć komórkowa

Łódzka spółka działa na bardzo trudnym rynku, ale radzi sobie dobrze. Według raportu UKE podsumowującego przenoszenie numerów w 2019 roku jest to siódma w kraju sieć. To spory sukces, bo Otvarta wyprzedziła starszych i bardziej doświadczonych operatorów.

Sukces zapewniły sieci niewygórowane ceny usług. Abonamenty z nielimitowanymi rozmowami startują od 7,99 zł. Sieć ma też wysoki poziom zadowolenia klientów z jakości świadczonych usług – aż 97 proc. To nie zdarza się często.

Zobacz: Otvarta z nową promocją dla przenoszących numer. 11 GB w abonamencie za 13,99 zł i 21 GB za 17,99 zł
Zobacz: Otvarta przedłuża promocję dla przenoszących numer. Można z niej skorzystać do końca roku

W 2019 roku Otvarta uruchomiła ponad 50 stacjonarnych punktów sprzedaży w całym kraju. W 2020 planuje otworzyć drugie tyle. Operator uznał pierwsze dwa lata działalności za udane i liczy na dalsze sukcesy.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Tagi: otvarta
Przewiń w dół do następnego wpisu