DAJ CYNK

Otvarta przedłuża promocję dla przenoszących numer. Można z niej skorzystać do końca roku

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9415

Wakacyjna promocja dla przenoszących numer do sieci Otvarta została przedłużona do końca roku. W jej ramach można korzystać z powiększonych pakietów internetowych.

Otvarta na zakończone kilka dni temu wakacje przygotowała promocję, w ramach której w abonamentach z niską opłatą miesięczną można było korzystać z dużych pakietów internetowych, do 31 GB w abonamencie 28,99 zł. Z promocji można było skorzystać przenosząc numer w okresie od 15 czerwca do 31 sierpnia do sieci Otvarta. Powiększona paczka Internetu mobilnego ważna była bezterminowo.

Zobacz: Otvarta z nową promocją dla przenoszących numer. 11 GB w abonamencie za 13,99 zł i 21 GB za 17,99 zł
Zobacz: Otvarta zwiększa pakiety internetowe dla swoich abonentów

Szczegóły oferty przedstawia poniższa infografika:

Jak podaje operator, przed zakończeniem promocji wielu klientów, którzy nie mogli przenieść numeru w okresie wakacji, ponieważ obowiązywała ich inna umowa terminowa, zwracało się z prośbą do Otvartej o ponowne uruchomienie oferty promocyjnej. 1 września sieć wznowiła promocję, która potrwa do 31 grudnia 2019 roku. Jednocześnie Otvarta przypomina, że wniosek o przeniesienie numeru można złożyć już na 120 dni (4 miesiące) przed końcem umowy u obecnego operatora.

Zobacz: lajt mobile rozdaje darmowe startery
Zobacz: Giga Taryfy od września w ofercie T-Mobile. Do 5 razy więcej danych przy pełnej prędkości

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Otvarta

Przewiń w dół do następnego wpisu