DAJ CYNK

Otvarta z nową promocją dla przenoszących numer. 11 GB w abonamencie za 13,99 zł i 21 GB za 17,99 zł

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14034

Z myślą o osobach przenoszących numer do sieci Otvarta przygotowano wakacyjną promocję, w ramach której abonenci otrzymują duży pakiet internetu, jak również nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych oraz na numery stacjonarne.

Wniosek o przeniesienie numeru do sieci Otvarta można złożyć przez stronę https://otvarta.pl/abonament już na 120 dni przed końcem umowy u obecnego operatora. Oferta obowiązuje do końca sierpnia. W polecanym przez operatora abonamencie "O! Najlepsza!" za 13,99 zł miesięcznie dostaniemy 11 GB internetu LTE. W "O! Korzystna!" na abonentów czeka 21 GB internetu LTE za 17,99 zł miesięcznie.

Zobacz: Nowy Mix w T-Mobile i 50 proc. więcej Internetu

Abonament "O! Swobodna!" za 28,99 zł miesięcznie daje nam 31 GB internetu LTE. W ofercie za 17,99 zł otrzymujemy dodatkowo extra SMS bez limitu. W każdym z abonamentów Otvarta oferuje jakość rozmów w technologii HD Voice. Jak czytamy na stronie operatora: 

Technologia HD Voice, inaczej dźwięk szerokopasmowy (ang. High-Definition Voice) to funkcjonalność dzięki której głos w słuchawce ulega znaczącej poprawie, tj. staje się bardziej naturalny, zrozumiały i odpowiednio głośny. Dzieje się to za pomocą transmisji mowy w częstotliwości od 100 Hz do 7 kHz, czyli dwukrotnie szerszym spektrum częstotliwości niż najbardziej powszechna transmisja w telefonii komórkowej (300 Hz do 3kHz). Przekłada się to na znakomitą jakość dźwięku w telefonie, porównywalną do rozmowy prowadzonej przy bezpośrednim spotkaniu. Technologia HD Voice wyostrza oraz pogłębia barwę głosu, niwelując wszelkie zniekształcenia wynikające z niewystarczającej częstotliwości.

Czytaj: Klienci Plusa mogą otrzymać 15% zniżki na bilety na mecze siatkówki
Czytaj: RFBenchmark: T-Mobile z najszybszym Internetem mobilnym w maju, ale nie w każdej kategorii
Czytaj: Play Homebox - dużo Internetu, darmowy transfer i rabaty na telefony

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu