DAJ CYNK

Giga Taryfy od września w ofercie T-Mobile. Do 5 razy więcej danych przy pełnej prędkości

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 16940

Już drugiego września T‑Mobile wprowadza do swojej oferty Giga Taryfy – duże pakiety internetu mobilnego przy pełnej prędkości, dostępne w ofercie głosowej. W odświeżonej wersji abonamentu komórkowego L klienci będą mogli korzystać aż z 70 GB danych przy pełnej prędkości oraz z usługi „SuperNet Video HD”, dzięki której użytkownik może oglądać filmy, seriale, mecze i klipy muzyczne bez zużywania pakietu danych. 

Jak stwierdza T-Mobile, prezentując swoją nową ofertę, w ciągu kilku ostatnich lat standardem było oferowanie „nielimitowanych danych”, a następnie spowalnianie transferu danych po wykorzystaniu 10 lub 15 GB, co nie było satysfakcjonujące dla klientów. Dlatego też magentowy operator zdecydował się zaoferować nawet do 5 razy więcej danych przy pełnej prędkości

W nowych Giga Taryfach S, M i L dostępne będą odpowiednio pakiety 5, 30 i 70 GB

Zobacz: T-Mobile chce w Wałbrzychu zbudować inteligentny system zarządzania odpadami
Zobacz: Profil Zaufany z Mobile Connect - porozumienie Ministerstwa Cyfryzacji i T-Mobile Polska podpisane

Zmiany obejmą też oferty rodzinne w T‑Mobile. Od teraz będą one dostępne we wszystkich trzech taryfach, a nie jak dotychczas, tylko w M i L. Oferty abonamentowe S, M i L z pakietami danych odpowiednio 5, 30 i 70 GB będzie można ze sobą łączyć w dowolnym momencie trwania kontraktu i dostosować do indywidualnych potrzeb każdego członka rodziny. Co równie ważne, na każdą z kolejnych 10 umów klient otrzyma rabat od 5 do 15 zł na każdą umowę miesięcznie.

Zobacz: Lipcowe wyniki speedtestu: Play i T-Mobile mają najszybszy Internet mobilny, a Inea rządzi w połączeniach stacjonarnych
Zobacz: T-Mobile i Orange wciąż na czele – wakacyjny ranking RFBENCHMARK (lipiec 2019)

Zmiana podejścia T‑Mobile do internetu będzie miała również odzwierciedlenie w ofercie mobilnego internetu domowego (ang. fixed mobile substitution, FMS). Od września dotychczasowe oferty 20 Mb/s oraz 60 Mb/s zostaną zastąpione trzema bardziej elastycznymi wariantami: 100, 200 lub 300 GB z pełną prędkością. Niestety, po wykorzystaniu wybranego pakietu prędkość internetu będzie wynosiła 1 Mb/s, co się trochę kłóci z wcześniejszym przekazem. Wielkość pakietów danych w ofercie (w szczególności 200 i 300 GB) została dobrana pod kątem realnych potrzeb klientów i - jak oblicza T-Mobile - wybierając ofertę 100 GB, użytkownicy mogą obejrzeć aż 918 odcinków popularnego serialu „Przyjaciele” na platformie Netflix.

ZobaczKolejny udany kwartał T-Mobile. Rośnie baza klientów, a finanse trzymają stabilny poziom
Zobacz: T-Mobile: będą masowe zwolnienia, operator tnie koszty

Ankieta
8%
11%
5%
71%
5%

Wszystkich głosujących: 646

Źródło ankiety: Giga Taryfy od września w ofercie T-Mobile. Do 5 razy więcej danych przy pełnej prędkości

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Pixabay.com, T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu