DAJ CYNK

Otvarta - patriotyczna sieć komórkowa

08.03.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 18781

Ważne 17

17

Otvarta to nowy operator wirtualny oferujący ofertę abonamentową od 7,99 zł miesięcznie.



Otvarta to nowy operator wirtualny oferujący ofertę abonamentową od 7,99 zł miesięcznie.

Jesteśmy stąd, więc znamy polskie realia i wiemy, jak się tu żyje. Dlatego przygotowaliśmy ofertę dopasowaną do potrzeb i możliwości naszych Klientów. Chcemy, aby każdy mógł korzystać z telefonii mobilnej, a cena przestała być barierą uniemożliwiającą kontakt z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

Takimi zdaniami Otvarta reklamuje swoją sieć. A co konkretnie znajdziemy w abonamencie? Oferty wyglądają następująco. Na początek abonament głosowy:

Oferta O! Najtańsza O! Najlepsza O! Korzystna O! Pełna Opcja O! Mam wszystko
Aboanament 7,99 zł 13,99 zł 17,99 zł 24,99 zł 28,99 zł
Rozmowy w sieci nielimitowane
Rozmowy do innych sieci* 60 minut nielimitowane
SMS-y opcjonalny pakiet nielimitowane opcjonalny pakiet nielimitowane
Minimalny czas trwania umowy brak 24 miesiące
Internet 300 MB 2 GB 6 GB 2 GB 6 GB
Roaming pakiet wakacyjny** w abonamencie w ramach RLAH


* w tym stacjonarne
** 500 minut do wykorzystania

Zobacz: Otvarta - regulamin planów narodowych
Zobacz: Otvarta - regulamin planów europejskich
Zobacz: Otvarta - regulamin pakietu wakacyjnego

W ofercie Internetu mobilnego operator kusi stałym adresem IP, do wyboru jest opcja z adresem prywatnym i publicznym. Całość wygląda następująco:

Oferta O! Szybki 5 GB! O! Szybki 10 GB! O! Szybki 30 GB! O! Szybki 100 GB! + 100 w noc!
Aboanament 14,99 zł 19,99 zł 29,99 zł 48,99 zł
Aboanament ze stałym IP 20,99 zł 25,99 zł 35,99 zł 54,99 zł
Pakiet danych 5 GB 10 GB 30 GB 100 GB
pakiet Internet Noc brak Opcjonalnie w abonamencie
Minimalny czas trwania umowy brak


Zobacz: Otvarta - regulamin planów internetowych z dynamicznym IP
Zobacz: Otvarta - regulamin planów internetowych ze stałym IP

Otvarta działa na zasięgu sieci Plus.

Źródło tekstu: wł

Tagi: Otvarta
Komentarze
Zaloguj się
83. ~bbk
0

2018-08-21 20:16:51

no i zbierają patriotycznie na 500+ pobierając haracz w formie aktywacji,echhhhh

Odpowiedz

82. ~manski
0

2018-07-11 13:46:08

Może i oferta jest ciekawa , ale umowę wysyłają DHLem i kurier ją przywozi zawsze gdy jestem w pracy ( mówi że przywozi bo kamera przed domem nie zarejestrowała obecności kuriera ) , tak więc po dwóch "nieudanych doręczeniach" nie zostałem klientem otvarta , więc ogólnie niepolecam , zawracanie głowy .

Odpowiedz

81. ~Ja mam w
0

2018-05-11 10:35:57

Vkrgin darmowo te opcje która tu jest najtañsza.

Odpowiedz

80. ~klimass
0

2018-05-11 10:13:18

Fajna oferta, no limit tylko głos za 14zł, z SMS za 18zł, bardzo dobre ceny

Odpowiedz

79. ~asd123
1

2018-03-17 23:32:25

Jak teraz wszyscy handlarze wykorzystują słowo patriotyzm, patriotyczny. Koszulki patriotyczne, sieć komórkowa patriotyczna.

Odpowiedz

78. ~624
1

2018-03-16 20:30:34

@76 Metoda "na patriotę" jest legalną odmianą "na wnuczka" i "na policjanta". :(

Odpowiedz

77. ~irys
0

2018-03-14 15:11:36

Teraz skojarzyłem solidarnościowy znak V=Victory. Ale bez tej wskazówki nazwa firmy kojarzyła mi się z czeską firmą z Ostravy nie wiedzieć czemu. Ale to detal. Szkoda, że nie ma oferty pre paid, a w internecie nie ma dużego lejka lub większych pakietów za tą samą cenę.

Odpowiedz

76. ~Otvarta
0

2018-03-14 13:10:25

Podsumowując Wasze wątpliwości:"V" w nazwie to po prostu wyróżnik, a patriotyzm rozumiemy także jako przywiązanie do tradycji, rozliczanie podatków na terenie naszego kraju, czy też po prostu ofertę dla absolutnie każdego z Was. Przy przykładowej ofercie 2+1, pamiętajcie, że możecie płacić za trzeci abonament mniej niż złotówkę, co z pewnością jest niezłą opcją, gdy szukacie abonamentu choćby dla Waszych rodziców lub dziadków.

Odpowiedz

75. ~mkkot
0

2018-03-13 18:46:24

@69 do tego dodałbym sieć Plusa, która jest najgorsza z W4 oraz model full-mvno, dzięki któremu Lyca kieruje cały ruch internetowy przez łącza w UK. Poza tym masz w tej sieci np. połączenia oczekujące, przekierowania czy połączenia konferencyjne? Bo ja w Play mam, w prepaidzie. No ale wiadomo, każdy ma inne priorytety.

Odpowiedz

2018-03-12 14:28:01

Raczej nie wygląda na sztuczny twór. Właściciel należy do Polskiej Izby Komunikacji. W porównaniu do pozostałych MVNO to O! KORZYSTNA! wygląda w miarę atrakcyjnie jednak u innych jest więcej Internetu.

Odpowiedz

73. KrzyszTom
0

2018-03-12 12:16:18

ciekawa to otvarta, wezmę sobie ten aboneament za 13,99

Odpowiedz

72. profek412
0

2018-03-09 13:29:17

@64 jak to Ci wyszło z tym wyliczeniem? W taryfie za 17,99 to w tabeli widzę, że są SMSy bez limitu.

Odpowiedz

71. ~Wojtek
1

2018-03-09 13:03:56

@69. ~Jarek MikulI jeszcze jedno odnośnie "świetnej" Lyca.Karty Lyca kupionej za granicą, póki co, nie można doładować polskim doładowaniem.Niby jedna sieć, a kody drukowane w Polsce doładowują tylko karty kupione w Polsce.Bez sensu, zupełnie.

Odpowiedz

70. ~Gliwice
1

2018-03-09 11:45:48

@69. ~Jarek Mikul Źle prawisz!Lycamobile jest dobrą siecią ale ma też sporo minusów:- BRAK MMSów, nawet odbiór jest zabroniony- BRAK lejka, internet 210zł za 1000MB jeśli skończy Ci się pakiet to popłyniesz bo sieć nie zablokuje ci internetu:P- rozliczanie internetu co 100KB a w takiej Virgin jest lejek i internet mają rozliczany co 5KB a może co 10KB?- infolinia, podobnie jak w Virgin, można powiedzieć że trochę nawet lepiej ale płatne 4czy 5 pierwszych minut (wychodzi 1zł może więcej za załatwienie sprawy)- pakiety z minutami rozliczają minutowo a nie sekundowo (też ma duże znaczenie jeśli się nie wybierze noLimitu)- kolejność aktywowanych pakietów ma znaczenie przy ich rozliczaniu- i wiele innych ZŁYCH zachowań które są poukrywane w regulaminach LYCAmobileHabemusPapas

Odpowiedz

69. ~Jarek Mikul
-2

2018-03-09 11:16:06

Nie wiem po co te prepaidy się tak miotają.Od kilku lat posiadam Lycamobile i oni co kilka miesięcy dodają Gigabajty ot tak od siebie. Obecnie za 25zł mam darmowe rozmowy i smsy all, oraz 20Gb.I uwaga - od kilku lat bez problemów można gadać z zagranicą i zza granicy gdyż Lycamobile znajduje się w całej Europie.Bobasy jedne, więc o co ten hałas? Virgin mobile oraz inne prepaidy od dawna leżą na deskach i kwiczą po nokaucie, tyle że są głośne i się ciągle reklamują jak kobiety lekkich obyczajów spod latarni. Lycamobile nie musi się nawet reklamować, bo świetny produkt sam się sprzedaje i ma stałych klientów.Amen.

Odpowiedz