DAJ CYNK

Już dziś zobaczymy nowe iPhone'y. Konferencja Apple'a wystartuje o 19:00 naszego czasu

Marian Szutiak

Wydarzenia

Źródło: Hasan Kaymak Innovations

Pozostały ostatnie godziny do konferencji Apple'a, podczas której gigant zaprezentuje nową serię smartfonów. iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max przyniosą zmiany wizualne tylnego panelu oraz ulepszone technologie wewnątrz obudowy.

To już tradycja, że firma Apple w pierwszej połowie września prezentuje swoje najnowsze produkty, w tym przede wszystkim iPhone'y. W tym roku, podobnie jak rok i dwa lata temu, mamy zobaczyć trzy smartfony. Według ostatnich doniesień, zostaną one pokazane i trafią na rynek jako iPhone 11 (następca iPhone'a XR), iPhone 11 Pro (następca iPhone'a XS) i iPhone 11 Pro Max (następca iPhone'a XS Max).

Zobacz: iPhone 11: ujawniono możliwą specyfikację tegorocznych smartfonów Apple'a

Z przodu nowe urządzenia powinny w zasadzie wyglądać niemal identycznie , jak ich poprzednicy. To, co się zmieni, to wygląd modułu tylnego aparatu fotograficznego. W najnowszych modelach otrzymamy kwadratową "wyspę" z dwoma lub trzema obiektywami. Wewnątrz obudowy znajdzie się nowy, lepszy procesor, więcej pamięci oraz nowe oprogramowanie - iOS 13. Jeśli wierzyć przeciekom, dwa wyższe warianty iPhone'a 11 będą obsługiwać rysik Apple Pencil. Czy tak będzie w rzeczywistości, dowiemy się już niedługo.

Zobacz: Aparaty z iPhone'ów 11 z nowym trybem zdjęć nocnych
Zobacz: iPhone 11 z obsługą rysika - można już kupić odpowiednie etui

Firma Apple szykuje na dzisiejszą prezentacją także swój sklep internetowy Apple Store. Próbując kupić na przykład iPhone'a XR, zobaczymy taki oto obrzek:

Nowe iPhone'y to nie wszystko

Premierze nowych iPhone'ów towarzyszą na ogół także inne prezentacje. Dzisiaj spodziewamy się zobaczyć kolejną generację zegarka Apple Watch, być może również nowego iPada. Apple powinien również znaleźć chwilę na oprogramowanie, w tym iOS 13, watchOS 6 i tvOS 13

Zobacz: WWDC 2019: Apple prezentuje iOS 13
Zobacz: WWDC 2019: iPadOS - tablety Apple'a z własnym systemem operacyjnym
Zobacz: WWDC 2019: Apple prezentuje nowe wersje systemów tvOS, watchOS i macOS
Zobacz: WWDC 2019: nowy Mac Pro firmy Apple jest potężny i drogi

Nowy sposób oglądania transmisji

Tegoroczną prezentację iPhone'ów będzie można po raz pierwszy obejrzeć za pośrednictwem serwisu YouTube, także na TELEPOLIS.PL (poniżej). Transmisja ruszy o godzinie 19:00 polskiego czasu

Zobacz: Tani iPhone pojawi się w 2020 roku. Apple wyda "następcę" iPhone'a SE, aby zatrzymać spadek sprzedaży

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu