DAJ CYNK

Aparaty z iPhone'ów 11 z nowym trybem zdjęć nocnych

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6068

Aparaty mają być jedną z niewielu nowości w tegorocznych iPhone'ach. Do listy ich możliwości dołączy tryb zdjęć nocnych, wzorowany na tym ze smartfonów Google Pixel. Ale wygląda na to, że podobnie działającą funkcję oferuje już dzisiaj jedna z aplikacji dla systemu iOS. 

Nowy, jeszcze wydajniejszy układ Apple A13 oraz nowe, lepsze aparaty to w zasadzie jedyne większe nowości jakich spodziewamy się po tegorocznych smartfonach serii iPhone 11. Podobnie jak w smartfonach z Androidem, do dyspozycji dostaniemy aparat główny, szerokokątny oraz teleobiektyw odpowiedzialny za zoom.

Zobacz: iPhone 11 Pro na pierwszym filmie

Zupełnie nową funkcją, którą wprowadza w ostatnim czasie coraz więcej producentów, ma być tryb zdjęć nocnych. Wzorem do naśladowania nie były jednak smartfony Huaweia, a Google Pixel. Funkcja Night Sight, o której mowa, również wykorzystuje długi czas naświetlania. Podczas wykonywania zdjęć obraz jest stabilizowany automatycznie, tak aby drgania nie wpłynęły na nieostre krawędzi fotografowanych obiektów.

Zobacz: Apple: jeden pracownik przesłuchiwał dziennie 1000 rozmów z Siri

Jak łatwo się domyślić, nowa funkcja będzie zapewne zarezerwowana dla najnowszych modeli iPhone'ów. Tymczasem istnieje aplikacja, która działa w podobny sposób jak aparaty w smartfonach Google Pixel. Aplikacja NeuralCam Night Photo kosztuje 2,99$ i pozwala na sprawdzenie funkcji, która może być jedna z bardziej promowanych nowości w iPhone'ach 11.

Zobacz: iPhone 11 w wersji rosyjskiej. Złoto, kawałek księżyca i analogowy zegarek

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: BGR; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu