DAJ CYNK

iPhone 11 Pro na pierwszym filmie

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 13397

W sieci pojawił się krótki film, który prawdopodobnie po raz pierwszy przestawia wygląd iPhone'a 11. W kwestii walorów wizualnych smartfonów ne mamy co liczyć na fajerwerki.

Nagranie pojawiło się w serwisie Weibo, skąd szybko zostało przerzucone do serwisu YouTube. Smartfon na nim widoczny potwierdza wszystkie dotychczasowe doniesienia na temat iPhone'a 11 i jego wygląd, delikatnie mówiąc, nie rzuca na kolana.

Zobacz: iPhone 11 z obsługą rysika - można już kupić odpowiednie etui

Z tyłu obudowy widzimy kwadratowy moduł aparatu oraz bardzo duże obwódki obiektywów. Całość sprawia wrażenia, jakby wystawała nie tylko ponad powierzchnię obudowy, ale również ponad powierzchnię założonego pokrowca.

Zobacz: iPhone 11 Pro - tak twierdzi leakster, który pierwszy znał nazewnictwo iPhone'a XR i XS

Z przodu nie jest lepiej, bo widzimy tam ekran otoczony bardzo szerokimi ramkami, jak na standardy dzisiejszych flagowców. A do tego dochodzi pokaźnych rozmiarów wcięcie w górnej części.

Zobacz: iPhone 11 w wersji rosyjskiej. Złoto, kawałek księżyca i analogowy zegarek

Jeśli iPhone 11 będzie faktycznie tak wyglądać, to fani marki mogą z jeszcze większą niecierpliwością oczekiwać 2020 roku, kiedy to podobno czeka nas duża rewolucja w kwestii wyposażenia i wyglądu smarfonów Apple'a.

Premiera tegorocznych iPhone'ów została zaplanowana na 20 września.

Zobacz: Będzie aukcja częstotliwości 5G w Polsce
Zobacz: Test ASUS Zenfone 6 - obrotowy aparat do zdjęć selfie i… szpiegowskich

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Slashlekas; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu