DAJ CYNK

iPhone 11 w wersji rosyjskiej. Złoto, kawałek księżyca i analogowy zegarek

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7663

Do premiery iPhone'a 11 pozostało jeszcze trochę czasu, tymczasem rosyjscy mistrzowie z firmy Caviar już zbierają zamówienia na najbardziej ekskluzywne warianty smartfonów Apple'a. Dosłownie ekskluzywne. Bo co powiecie na złoto, analogowy zegar z tourbillonem oraz fragment księżyca w jednej obudowie?

Seria Phone'ów 11 przygotowanych przez firmę Caviar jest inspirowana kosmosem. Najtańszy wariant to Apollo 11, wiadomo, amerykański. Jego obudowa została wykonana z kevlaru i jest ekstremalnie odporna. Nie tylko na upadki, ale również temperatury. Ze skromnego zakresu od -200, do 460 stopni Celsjusza. Cena - 4760 dolarów (wszystkie ceny dotyczą wariantu 64 GB).

Nie mniej solidnie wygląda Explorer. Tutaj do wykonania obudowy użyto tytanu oraz kamienia. Cena - 4940 dolarów.

Model Soyuz również został wykonany z tytanu i kamienia, ale ma coś ekstra. Obudowa została wykonana z fragmentów rosyjskiego statku kosmicznego o tej samej nazwie, który został wkomponowany w miniaturowy model znajdujący się z tyłu obudowy. Cena - 5540 dolarów.

Singularity został zainspirowany przez Czarną Dziurę. To jest dosłownie, prawdziwy kosmos, bo w obudowę zostały wkomponowane fragmenty meteorytu. Cena - 5990 dolarów.

Przedostatni na liście model Universe to prawdziwy luksus. Na tyle obudowy z modelem Układu Słonecznego znalazło się miejsce dla rubinów, topazów i zapewne równie drogich fragmentów statków kosmicznych. Podobnie jak użyte tutaj złoto oraz... analogowy zegarek z jednym z najbardziej efektownych zegarmistrzowskich elementów - tourbillonem. Cena 7640 dolarów.

A jeśli model Universe to dla Was za mało, pozostaje wariant Universe Diamond. Mamy tu jeszcze więcej kamieni szlachetnych, a dodatkowo tytułowe diamenty oraz... fragment księżyca. Wszystko to za jedyne 49650 dolarów.

Zobacz: Premiera iPhone'a 11 odbędzie się prawdopodobnie 10 września
Zobacz: Debiutuje Oppo A1k z dużą baterią za 599 zł
Zobacz: Huawei Mate X - lepsze podzespoły, ta sama cena
Zobacz: Lipcowe wyniki speedtestu: Play i T-Mobile mają najszybszy Internet mobilny, a Inea rządzi w połączeniach stacjonarnych

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Caviar; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu