DAJ CYNK

Polsat Box na święta: nowe pakiety sportowe i 3 miesiące za darmo

Marian Szutiak

Telewizja i VoD

Polsat Box święta 2021 nowe pakiety sportowe 3 miesiące za darmo

Polsat Box ma świąteczną promocję dla miłośników sportu. Klienci z telewizją satelitarną oraz kablową IPTV mogą skorzystać z nowych pakietów, podstawowego M Sport i dodatkowego Sport Max, natomiast w ramach telewizji internetowej OTT przygotowano nowy pakiet CANAL+ SPORT3 i 4. Dodatkowo, z pełnej oferty TV w każdej z trzech technologii można korzystać przez 3 miesiące bez opłat.

Nowości w telewizji satelitarnej oraz IPTV

W ramach telewizji satelitarnej i kablowej IPTV Polsat Box operator wprowadził dwa nowe pakiety:

  • podstawowy M Sport za 60 zł/mies. – to 69 różnorodnych kanałów dla całej rodziny uzupełnionych o kanały: Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA, Eleven Sports między innymi z włoską Serie A TIM, hiszpańską LaLiga Santander i wyścigami Formula 1, a także promocyjnie kanały CANAL+ SPORT3 i 4 z PKO BP Ekstraklasą za 0 zł,
  • dodatkowy Sport Max za 30 zł/mies. (możliwość dokupienia do pakietu podstawowego L) – zapewnia dostęp do kanałów Polsat Sport Premium, Eleven Sports oraz promocyjnie, bez dodatkowych opłat, kanały z pakietu CANAL+ SPORT3 i 4 z PKO BP Ekstraklasą.

Zobacz: Plus na święta rozdaje gotówkę abonentom
Zobacz: Plus i Plush rozdają świąteczne prezenty w ofertach na kartę

Abonenci telewizji satelitarnej i kablowej IPTV mogą teraz wybierać spośród 4 pakietów podstawowych od 20 zł/mies. – S, M, M Sport i L – oraz 4 sportowych pakietów dodatkowych: Polsat Sport Premium za 20 zł/mies., Eleven Sports za 10 zł/mies., CANAL+ SPORT3 i 4 za 10 zł/mies. i nowego Sport Max za 30 zł/mies. Poza zestawami kanałów sportowych dostępne są także filmowe pakiety premium: HBO z serwisem HBO GO w cenie 20 zł/mies., Cinemax za 10 zł/mies. i FilmBox również za 10 zł/mies., a także pakiet Dzieci w cenie 10 zł/mies.

Nowości w telewizji internetowej OTT

Klienci decydujący się na telewizję internetową OTT również mogą uzupełnić wybrany pakiet podstawowy o nowe pakiety sportowe:

  • CANAL+ SPORT3 i 4 za 20 zł/30 dni ze wszystkimi meczami PKO BP Ekstraklasy,
  • Sport w obniżonej cenie 40 zł/30 dni i rozbudowany o stacje CANAL+ SPORT3 i 4 – znajdują się w nim również kanały: Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA, Eleven Sports z krajowymi ligami piłkarskimi i wyścigami Formula 1, Eurosport z tenisowym Wielkim Szlemem, wyścigami kolarskimi oraz sportami zimowymi, Extreme Sports i Golf Channel.

Wraz z wprowadzoną promocją osoby zainteresowane telewizją internetową OTT mają nadal do dyspozycji 3 pakiety podstawowe od 20 zł/mies. – Wygodny, Komfortowy i Bogaty – oraz 4 dodatkowe pakiety sportowe: Polsat Sport Premium za 30 zł/30 dni, Eleven Sports za 15 zł/30 dni, nowy CANAL+ SPORT3 i 4 za 20 zł/30 dni oraz Sport w obniżonej cenie 40 zł/30 dni.

Pakiety podstawowe można również rozszerzyć o pakiety z kanałami filmowymi: HBO i HBO GO za 20 zł/30 dni, Filmbox Premium za 10 zł/30 dni oraz Filmy i Seriale za 20 zł/30 dni, o pakiet Rozrywka z kanałami dla dorosłych za 20 zł/30 dni oraz zapewniający dostęp do bajek pakiet Dzieci za 10 zł/30 dni.

W świątecznej ofercie operatora każdy klient otrzyma dodatkowo 3 miesiące pełnej oferty telewizyjnej zupełnie za darmo. Promocja dotyczy wszystkich abonamentów w ramach telewizji satelitarnej i kablowej IPTV oraz pakietów telewizji internetowej OTT w ofercie Praktycznej. Czasowy benefit poza wszystkimi kanałami podstawowymi obejmuje między innymi dostęp do kanałów filmowych HBO i FilmBox, sportowych Polsat Sport Premium i Eleven Sports oraz najpopularniejszych kanałów dla dzieci.

Polsat Box święta baner

Sportowe emocje w Polsat Box Go

Abonenci Polsat Box mają również dostęp do wybranych kanałów z posiadanej oferty, w tym sportowych premium, na urządzeniach mobilnych w serwisie Polsat Box Go. Mogą je oglądać zarówno na stronie polsatboxgo.pl, jak i w aplikacji na komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS oraz w wybranych Smart TV, Android TV, Apple TV i Amazon FireTV. Serwis zapewnia również funkcje Chromecast i AirPlay, umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu na inne urządzenia.

Zobacz: Play ogłasza Black Month: za darmo trzy miesiące abonamentu
Zobacz: Play na święta to moc prezentów i spore oszczędności

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Cyfrowy Polsat

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Przewiń w dół do następnego wpisu