DAJ CYNK

Plus na święta rozdaje gotówkę abonentom

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Plus abonament gotówka święta 2021

Plus przygotował świąteczną promocję dla klientów swoich ofert abonamentowych. Wystarczy w okresie jej trwania podpisać nową lub przedłużyć dotychczasową umowę, by otrzymać 100 zł zwrotu w gotówce za każdy numer. Wybierając jeden z premiowanych smartfonów można zyskać dodatkowo nawet 400 zł, również w gotówce.

100 zł zwrotu za każdy numer

Z opcji zwrotu 100 zł w gotówce za każdy numer telefonu mogą skorzystać wszyscy, którzy wybiorą abonament w ofercie głosowej dla klientów indywidualnych. Promocja skierowana jest do każdego, kto w okresie od 8 listopada do 24 grudnia 2021 roku podpisze z Plusem nową umowę (dotyczy także osób przenoszących numer z innej sieci) lub przedłużą dotychczas posiadaną.

Zobacz: Plus i Plush rozdają świąteczne prezenty w ofertach na kartę
Zobacz: Plush na święta to 100 GB za darmo

Aby skorzystać z promocji, należy również bezpłatną wiadomość SMS o treści KASA na numer 80240. Trzeba to zrobić z numeru, którego dotyczy nowa lub przedłużana umowa. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie.

400 zł zwrotu z wybranymi smartfonami

Osoby, które skorzystają z oferty abonamentowej Plusa oraz wybiorą któreś z premiowanych urządzeń w opcji na raty, mogą liczyć na kolejny bonus:

Aby otrzymać prezent, należy dokonać zakupu w okresie od 8 listopada do 24 grudnia tego roku, a następnie wysłać bezpłatną wiadomość SMS o treści PREZENT na numer 80250. SMS-a trzeba wysłać z numeru, którego dotyczy nowa lub przedłużana umowa. Więcej informacji w regulaminie.

Plus 100 zł zwrotu baner

Promocje można łączyć. Na przykład decydując się na 4 abonamenty telefoniczne dla rodziny i wybierając 2 smartfony z opcją zwrotu gotówki (jeden za 200 zł, a drugi za 400 zł), łącznie można zyskać 1000 zł.

W przypadku obu  powyższych promocji gotówkę odebrać będzie można za pośrednictwem bankomatów Euronet.

Sprzęt na prezenty

Gotówkę otrzymaną od Plusa można przeznaczyć na cokolwiek. Operator zachęca jednak, by wydać ją u niego. W świątecznej ofercie Plusa znaleźć urządzenia, które nadadzą się na prezent. Są to między innymi smartwatche Xiaomi Mi Watch oraz Huawei Watch GT2 Sports 46 mm czy bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 4i i Nokia Essential Wireless Headphones E1200. Na wielbicieli dobrej muzyki i organizatorów przyjęć sylwestrowych zainteresować może natomiast bezprzewodowy głośnik Sony Bluetooth SRS-XB23.

Zobacz: Play na święta to moc prezentów i spore oszczędności
Zobacz: Orange rozdaje prezenty na święta: telewizor za złotówkę, zestawy, więcej gigabajtów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Plus

Źródło tekstu: Plus