DAJ CYNK

Play ogłasza Black Month: za darmo trzy miesiące abonamentu

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Play ogłasza Black Month: za darmo trzy miesiące abonamentu

Black Friday coraz częściej zamienia się w Black Week, a teraz Play ogłasza Black Month, czyli Czarny Miesiąc. Korzystając z okazji, klienci mogą otrzymać trzy miesiące abonamentu za 0 zł.

Oferta obowiązuje wyłącznie na stronie operatora (play.pl), ale za to mogą z niej skorzystać niemal wszyscy potencjalni klienci. Warunek jest jeden – trzeba albo przedłużyć umowę, albo przenieść numer do Play, albo przejść z karty lub MIX-a na abonament lub też po prostu kupić nowy numer. W każdej z takich sytuacji klienci mogą skorzystać z oferty, dzięki której przez 3 miesiące abonament wyniesie dokładnie 0 zł. 

Zobacz: Play na święta to moc prezentów i spore oszczędności

Co konkretnie proponuje Play na Black Month?

Dokładana oferta Play na Czarny Miesiąc znajduje się na stornie play.pl. Tam operator proponuje przede wszystkim trzy opcje abonamentu na 24 miesiące z trzema miesiącami za 0 zł:

  • najtańszy wariant z 3 GB internetu oraz nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, który od 4 miesiąca abonament kosztuje 35 zł po rabatach,
  • wariant z 5G i pakietem 60 GB internetu, usługami bez limitu, a także dostępem do telewizji przez internet PLAY NOW, w tej opcji od 4 miesiąca abonament wynosi 60 zł (po rabatach),
  • najbogatszy plan z 5G i 120 GB internetu, gdzie również są usługi bez limitu oraz PLAY NOW, a od 4 miesiąca abonament wynosi 80 zł po rabatach.

Play ogłasza Black Month

Ceny abonamentów uwzględniają rabaty: 5 zł za e-fakturę i terminowe płatności oraz 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie. Do wszystkich ofert można też dobrać smartfon – na ten krok można się zdecydować już po wybraniu podstawowej oferty, przechodząc do dalszej części zamówienia.

Oferta Black Month obowiązuje do końca listopada.

Zobacz: W Play sprawdzisz, czy telefon jest wolny od obciążeń
Zobacz: Play Now: wybierz HBO GO i zgarnij bilet do kina

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Play

Źródło tekstu: Play