DAJ CYNK

„Zapłać z Plus” w usłudze parkingowej SkyCash

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2638

Zapłać z Plus parking SkyCash

Abonenci Plusa mogą już zapłacić za parking w aplikacji SkyCash, doliczając należność do swojego rachunku telefonicznego. Jest to możliwe dzięki usłudze Zapłać z Plus.

Opłaty za parking są kolejnymi po opłatach za bilety komunikacji miejskiej, które można w ramach usługi „Zapłać z Plus” wygodnie uregulować raz w miesiącu, płacąc za telefon lub Internet. Usługa jest dostępna dla klientów usług abonamentowych sieci Plus, którzy mają niezablokowaną możliwość dopisania płatności do rachunku. Wystarczy tylko w aplikacji SkyCash wybrać tę opcję płatności i dokonać prostej autoryzacji przez podanie kodu z wiadomości SMS otrzymanej na swoim telefonie. Od tego momentu usługa „Zapłać z Plus” jest aktywowana jako źródło płatności i można korzystać z płatności obsługiwanych przez SkyCash.

Zobacz: „Zapłać z Plus” za bilety w aplikacji SkyCash
Zobacz: 5G w Plusie – wykorzystaj je w pełni z jednym z tych telefonów

Rozwiązanie zostało wdrożone przez Grupę Digital Virgo we współpracy z operatorem sieci Plus i operatorem płatności miejskich SkyCash Poland S.A, a płatności realizowane są dzięki rozwiązaniu DV Ticketing. Stworzona przez Digital Virgo platforma zapewnia prostą, wygodną i bezpieczną metodę płatności dla klientów SkyCash i pozwala dokonywać płatności szybciej i łatwiej, nie wymagając od użytkowników dodatkowych danych, takich jak w przypadku przelewów bankowych czy kart płatniczych.

Zapłać z Plus parking SkyCash baner

Szczegółowe informacje o usłudze „Zapłać z Plus” dostępne są w regulaminie.

Zobacz: Przenieś numer do a2mobile, nie płać przez 31 dni i zgarnij do 200 GB ekstra
Zobacz: UPC startuje z nową ofertą: internet 750 Mb/s i dekoder 4K w pakietach z usługami za 0 zł do dwóch miesięcy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu