DAJ CYNK

Płacąc z Play za przejazdy w blinkee.city można zgarnąć 15 minut darmowej jazdy

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Zapłać z Play blinkee.city 15 minut za darmo

Play chwali się, że stale poszerza portfolio usług, za które klienci Play i Red Bull Mobile na abonament mogą płacić z usługą Zapłać z Play. Teraz dotyczy to również wypożyczania hulajnogi lub skutera za pomocą aplikacji blinkee.city.

blinkee.city to aplikacja oferująca możliwość szybkiego i ekologicznego przejazdu przez zatłoczone miasto. Dzięki niej nie jest się skazanym na stanie w korkach, nie trzeba tłoczyć się w transporcie miejskim i przy okazji dba się o środowisko. Ponad 3000 elektrycznych skuterów i hulajnóg blinkee.city czeka na ulicach ponad 30 miast Polski. - więcej szczegółów na blinkee.city/pl.

Zobacz: E-hulajnogi: 8 km/h po chodniku. Nowy pomysł Ministerstwa Sprawiedliwości
Zobacz: Zielone e-hulajnogi Bolt – śmigałem na nich po Warszawie i coraz bardziej mi się podobają

Dla wszystkich klientów Play przez pierwsze klika tygodni czeka niespodzianka – 15 minut jazdy gratis, przyznawane do pierwszego doładowania o dowolnej kwocie, zrealizowanego z wykorzystaniem metody płatności Zapłać z Play. Promocyjne minuty są do wykorzystania w pierwszej kolejności, przed środkami z doładowania. Warto wspomnieć, że przy wykorzystaniu promocyjnych 15 minut nie jest pobierana tak zwana opłata startowa. Klienci Play mogą korzystać też ze specjalnego doładowania o wartości 10 zł.

Aby skorzystać z okazji i płacić z Play, należy zaktualizować aplikację blinee.city do najnowszej wersji.

Zapłać z Play blinkee.city 15 minut za darmo bener

Zobacz: Play: nowa oferta internetu bezprzewodowego od 35 zł miesięcznie
Zobacz: PLAY NOW TV z nową ofertą oraz ulepszonym dekoderem TV BOX

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play