DAJ CYNK

Play: nowa oferta internetu bezprzewodowego od 35 zł miesięcznie

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Play: nowa oferta internetu bezprzewodowego od 35 zł miesięcznie

Play uruchamia dziś nową ofertę internetu bezprzewodowego dostępną wraz 
z urządzeniem w cenie od 35 zł miesięcznie. Decydując się na nowy internet w Play, każdy będzie mógł korzystać z usługi telewizyjnej PLAY NOW TV już od 10 zł miesięcznie i otrzyma pakiet HBO GO w prezencie.

Zobacz: Play Internet Stacjonarny - oferta korzystniejsza, niż z kablówki

Tydzień temu Play ogłosił nowe oferty internetu stacjonarnego za 35 zł. Teraz operator proponuje jeszcze inną usługę. Play ujednolica ceny internetu bezprzewodowego i stacjonarnego oraz udostępnia swoim klientom spójną, ofertę internetu domowego. Bez względu na wybraną technologię klient może zdecydować się na optymalne dla siebie rozwiązanie. Ceny za dostęp do internetu bezprzewodowego zaczynają się od 35 zł miesięcznie.

W podstawowym pakiecie internet bezprzewodowy dla domu zapewnia 70 GB transferu. Kolejne pakiety oferują nielimitowane GB z dużymi paczkami danych z pełną prędkością:

  • 100 GB za 45 zł miesięcznie;
  • 200 GB z dostępem do 5G za 55 zł miesięcznie;
  • 500 GB z dostępem do 5G za 75 zł miesięcznie.

Najbardziej wymagający w ostatnim z pakietów mogą wybrać także ultranowoczesny router Huawei 5G CPE Pro 2 z opłatą miesięczną 100 zł.

Decydując się na tę ofertę, klienci będą mogli wybrać router mobilny, router domowy, a także tablet lub laptop. W Play dostępne są także zaawansowane urządzenia sieciowe, takie jak wzmacniacz sieci Wi-Fi czy routery z systemem mesh. Możliwy jest też wybór oferty internetu mobilnego bez urządzenia, w opcji tylko SIM.

Zobacz: PLAY NOW TV z nową ofertą oraz ulepszonym dekoderem TV BOX

Co jeszcze jest w pakiecie?

W każdym z pakietów Play zapewnia użytkownikom 6 miesięcy dostępu do serwisu muzycznego Tidal oraz do platformy streamingowej Amazon Prime Video, a także miesiąc korzystania z Ochrony Internetu.

Nowi użytkownicy Play Internet w każdej z ofert otrzymają również możliwość rozszerzenia usług o telewizję PLAY NOW TV BOX z najnowszą wersją dekodera już od 10 zł miesięcznie, z dostępem do 50 kanałów oraz programów rozrywkowych, informacyjnych i ogólnych.

Można też wybrać ofertę rozszerzoną za 35 zł miesięcznie, dzięki czemu otrzymuje się pakiety EXTRA, SPORT, KIDS i NEWS na cały okres trwania umowy. Wybierając jednocześnie Play Internet i PLAY NOW TV BOX, klienci mogą oglądać kanały HBO oraz materiały z biblioteki filmów i seriali HBO GO nawet przez 12 miesięcy za darmo.

REGULAMINY:

Dodatkowe informacje o ofercie Play znajdują się na stronie:

  • https://www.play.pl/oferta/przejdz-do-play/play-internet/

Zobacz: Play nabył 100% udziałów Virgin Mobile Polska
Zobacz: Play powiększa zasięg fioletowego LTE. Oto nowe miejscowości na mapie zasięgu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu