DAJ CYNK

Z aplikacji mPay można nadawać paczki. Dowiezie je Furgonetka

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5730

mPay wprowadził nową usługę do swojej aplikacji – możliwość bezpośredniego nadania paczek z poziomu aplikacji.  Dostawcą  przesyłek jest serwis Furgonetka.pl

Możliwość nadawania paczek pojawiła się w aplikacji mPay dostępnej na urządzenia z systemem operacyjnym Android. Wkrótce powinna być również dostępna odpowiednia aktualizacja aplikacji na smartfony z systemem iOS. Dokumenty niezbędne do nadania przesyłki (listy przewozowe), wysyłane są na podany adres e-mail klienta. Należy je wydrukować i przekazać kurierowi razem z paczką (lub nadać w wyznaczonym punkcie obsługi klienta). 

Zobacz: Paczki z AliExpress trafią bezpośrednio do paczkomatów InPost
Zobacz: Z mPay kupimy teraz więcej biletów międzynarodowych

mPay wdrożył nową usługę przy współpracy z operatorem serwisu Furgonetka.pl, który działa na rynku od 2010 r. i jest integratorem ofert różnych firm kurierskich. 

mPay przekonuje, że integracja z serwisem Furgonetka.pl pozwoli w szybki i komfortowy sposób zamówić kuriera, wygenerować dokumenty przewozowe, a dodatkową korzyścią, dla klientów ma być fakt, że użytkowników mają w mPay zweryfikowane źródło płatności, czyli podpiętą kartę lub zasiloną portmonetkę. Nie muszą udostępniać swoich danych płatniczych w kolejnym miejscu. mPay zachęca też do korzystania z tej usługi, obiecując zniżki za wysyłkę sięgające 70%.

Według zapowiedzi mPay, w aplikacji wkrótce pojawi się wiele innych funkcji dotąd niespotykanych na polskim rynku. Na razie jednak firma nie ujawnia szczegółów.

Zobacz: Poczta Polska: paczki na święta wyślemy taniej
Zobacz: W Allegro Smart! można już zamawiać darmowe dostawy kurierem

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mPay

Przewiń w dół do następnego wpisu