DAJ CYNK

Z mPay kupimy teraz więcej biletów międzynarodowych

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3507

mPay nawiązał współpracę z EWHD.eu

Firma mPay nawiązała współpracę z platformą EWHD.eu, umożliwiającą zakup biletów ponad 400 międzynarodowych przewoźników autobusowych. Z zainstalowaną w telefonie aplikacją mPay można od teraz podróżować do takich miejsc, jak na przykład Budapeszt, Kijów, Praga, Paryż, Madryt lub Rzym.

EWHD.eu to platforma obsługująca internetową sprzedaż międzynarodowych biletów lotniczych, kolejowych i autobusowych. Te ostatnie są teraz są dostępne w aplikacji mobilnej mPay. Bilety autobusowe, które można w niej znaleźć, pozwalają dotrzeć do ponad 30 europejskich krajów, takich między innymi jak Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Ukraina, Rosja, Anglia i Holandia. Sieć platformy EWHD.eu obejmuje ponad 400 przewoźników autobusowych, którzy organizują wyjazdy międzynarodowe z kilkuset miast na terenie całej Polski.

Zobacz: mPay będzie obsługiwał płatności za parkowanie w Warszawie. Spółka okazała się najlepsza w przeprowadzonym przetargu
Zobacz: Kraków - za parkowanie zapłacisz aplikacją mPay

Po wyszukaniu połączenia w aplikacji mPay uzyskujemy dostęp do wielu przydatnych informacji na temat planowanej podróży, takich jak miejsce i termin odjazdu, długość trasy oraz całkowity czas przejazdu. Pasażerowie mogą płacić za bilety środkami zgromadzonymi w elektronicznej portmonetce, kartami płatniczymi oraz mVoucherami. W momencie zatwierdzenia transakcji bilet zostaje zapisany w aplikacji i nie wymaga drukowania. Przy wchodzeniu do autokaru wystarczy go okazać kierowcy. Można to zrobić także wtedy, gdy telefon nie ma aktywnego połączenia z Internetem. Każdy zakupiony bilet jest również automatycznie wysyłany na adres e-mail powiązany z kontem mPay. Jest też opcja „Zwróć bilet”.

- Wprowadzenie do mPay tak szerokiej oferty międzynarodowych biletów autobusowych to kolejny krok w kierunku zwiększania uniwersalności naszej aplikacji. Nowa usługa jest ważna nie tylko w kontekście dalszego rozwoju naszego systemu, ale stanowi też niezbędny element obsługi wymagających użytkowników, którzy oczekują coraz szerszego pakietu usług od jednego dostawcy.

- powiedział Krzysztof Hejduk, prezes zarządu mPay S.A.

Zobacz: Bilety na komunikację miejską w SkyCash doliczysz do rachunku w Play. W promocji za pierwszy i piąty bilet zapłacisz 1 grosz
Zobacz: Do rachunku w Orange możemy doliczyć opłaty za bilety komunikacji miejskiej

EWHD.eu to druga platforma sprzedaży biletów, z którą współpracuje mPay. W czerwcu tego roku system został w pełni zintegrowany z należącym do firmy Polonus serwisem DworzecOnline.pl. Dzięki temu użytkownicy aplikacji mPay zyskali stały dostęp do biletów znajdujących się w ofercie ponad 200 przewoźników autokarowych.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mPay

Przewiń w dół do następnego wpisu