DAJ CYNK

Vectra ma nową, elastyczną ofertę, obejmującą wszystkie usługi operatora

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 23145

Wszystko taniej 50% przez pierwsze 4 miesiące to hasło promocyjne nowej oferty Vectry. Oparta jest ona o prosty konfigurator, obejmuje wszystkie usługi operatora,  i skierowana jest do obecnych i nowych klientów. 

Vectra wdraża całkowicie nową ofertę opartą o jasne i stałe reguły. Jest to wyjście operatora naprzeciw najważniejszym oczekiwaniom oraz żądaniom klientów. Wszystkie usługi klienci mogą teraz kupować osobno i pojedynczo, mogąc liczyć na atrakcyjne ceny bez potrzeby kupowania jakiejkolwiek paczki. Mogą oni również sami komponować dowolne pakiety. Wybierając dowolną usługę pojedynczą lub pakiet, klient decyduje jednocześnie na jaki okres chce zawrzeć umowę, wybierając pomiędzy wariantami na 12 miesięcy, 24 miesiące lub bez zobowiązań.

Zobacz: Vectra wprowadza internet 2 Gb/s
Zobacz: Play i Vectra potwierdzają współpracę. Światłowód w Play już w 2020 roku

- Zupełnie nowa oferta Vectry to ukłon w stronę klientów, którzy pozostają w centrum naszego zainteresowania. Dbanie o satysfakcję z zakresu naszych usług oraz z szeroko pojętej jakości obsługi są dla nas priorytetem. Dlatego, nie zapominając udostępniać coraz więcej możliwości eksploracji nowoczesnych technologii, Vectra upraszcza klientom dostęp do świata multimediów, aby cieszyli się nim gdzie chcą i kiedy chcą. Przy tym z równą starannością dbamy zarówno o klientów nowych, jak i obecnych. Nasi obecni klienci otrzymują takie same korzyści w nowej ofercie, a w niektórych przypadkach nawet większe.

- powiedział Paweł Gruszecki, Kierownik Działu Oferty i Rozwoju Produktu Vectry

Kampania promocyjna Vectry, prowadzona pod hasłem „Wszystko taniej 50% przez pierwsze 4 miesiące”, przynosi klientom między innymi takie korzyści, jak bezpłatny pakiet SNO do paczek z pakietem telewizyjnym Złotym i Platynowym oraz podwojenie prędkość Internetu w paczce Złoty TV + 300 Mb. Poza tym oferuje różnorodne rabaty dla obecnych klientów, odświeżoną ofertę telefonii komórkowej oraz nową ofertę dla studentów.

Zobacz: Inea, UPC i Vectra - tak wyglądała pierwsza trójka najlepszych w Polsce dostawców Internetu w 2018 roku według nPerf
Zobacz: Najpierw Inea, a teraz Vectra. Operator stawia na 4K. Na początek trzy nowe kanały w wysokiej rozdzielczości

Telefonia komórkowa Vectry to teraz większe i bardziej atrakcyjne pakiety, na przykład elastyczne paczki Internetu mobilnego od 3 GB do nawet 35 GB, Internet bez limitu gigabajtów w wybranych planach taryfowych oraz oferta rodzinna dla klientów Vectry. Ponieważ nadal aktywny pozostaje mechanizm „3 miesiące za 1 zł”, klienci, mając do dyspozycji obecną promocję „Wszystko Taniej 50% przez pierwsze 4 miesiące”, mogą wybierać pomiędzy oboma wariantami.

Oferta dla studentów to obecnie 50% taniej przez pierwsze 2 miesiące przy zobowiązaniu na 6 miesięcy, Internet solo w wariancie ze zobowiązaniem na 6 miesięcy lub bez zobowiązania, a także możliwość dokupienia pakietu HBO i/lub Eleven dla osób niezainteresowanych tradycyjną telewizją.

Zobacz: Nowe pakiety w UPC Polska
Zobacz: Internet studencki w sieci Toya: 3 pakiety, krótka umowa, prędkość do 600 Mb/s

Vectra chwali się silnym portfolio usług. Telewizja Vectry to, jak twierdzi operator, jedna z najbardziej atrakcyjnych na rynku ofert pod względem liczby i różnorodności programów oraz ich dostępności poza mieszkaniem abonenta. W jej skład wchodzi łącznie 208 kanałów, w tym 135 HD i 4 w jakości 4K. Usługa TV Online udostępnia bezpłatnie 138 programów TV – w tym w wersji 4K - na komputerze i urządzeniach mobilnych w dowolnym miejscu z Internetem. TV Online oferuje także usługę catch-up. Vectra to także Internet do 2 Gb/s, Vectra VOD z bogatą biblioteką filmów i seriali, HBO GO, FilmBox, cyfrowa nagrywarka PVR 4K i pakiety AXA Assistance.

Więcej szczegółów o ofercie Vectry można znaleźć na stronie vectra.pl.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Vectra

Przewiń w dół do następnego wpisu