DAJ CYNK

Nowe pakiety w UPC Polska

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12157

UPC Polska ma nową ofertę dopasowaną do potrzeb i stylu życia różnych grup klientów. Klienci mogą wybierać spośród pięciu pakietów, zawierających Internet światłowodowy i telewizję, a także wprowadzone niedawno usługi komórkowe.

UPC Polska wprowadza do swojej oferty 5 nowych pakietów: INTERNETOWI, SUPER-INTERNETOWI, TELEWIZYJNO-INTERNETOWI, ROZRYWKOWI oraz MULTI-ROZRYWKOWI. Łączą one w sobie różne usługi, dzięki czemu każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie.

Zobacz: Wyniki UPC Polska za 2Q2019. Ciąg dalszy wzrostów dzięki innowacjom produktowym
Zobacz: UPC Polska: Gigabitowy internet światłowodowy w kolejnych miastach w Polsce

INTERNETOWI

To oferta adresowana do osób, dla których Internet to podstawa. W pakiecie za 59,99 zł miesięcznie otrzymamy Internet do 500 Mb/s oraz Smart Wi-Fi, pozwalający na bycie online na kilku urządzeniach jednocześnie. W cenie pakietu, na dobry start, jest również dostęp do 34 kanałów telewizyjnych.

SUPER-INTERNETOWI

Ta oferta powstała z myślą o osobach, które żyją szybko, z Internetu korzystasz na wielu urządzeniach i śledzą nowinki technologiczne. W pakiecie za 79,99 zł miesięcznie (59,99 zł przez pierwsze trzy miesiące) otrzymamy gigabitowe łącze światłowodowe, a także usługę Smart Wi-Fi i możliwość oglądania do 34 kanałów telewizyjnych.  

TELEWIZYJNO-INTERNETOWI

Oferta dla osób, które chcą mieć bogaty wybór programów telewizyjnych oraz wydajne łącze internetowe, działające niezawodnie w całym domu. Za 79,99 zł miesięcznie otrzymamy pakiet telewizyjny zapewniający dostęp do 165 kanałów, a do tego dekoder Horizon i usługę Horizon Go, która pozwala na dostęp do kanałów w domu i poza nim, a także Replay TV, dzięki któremu programy telewizyjne będą dostępne nawet do 7 dni wstecz. Oferta obejmuje również Internet do 300 Mb/s oraz Wi-Fi w całym domu.

ROZRYWKOWI

Aktywni, którzy z Internetu korzystają na wielu urządzeniach, a dostęp do telewizyjnej rozrywki pozwala na dopasowanie jej do ich szybkiego trybu życia, powinni się zainteresować tą ofertą. Za 99,99 zł miesięcznie zapewnia ona Internet do 500 Mb/s i Smart Wi-Fi na kilku urządzeniach. Do tego pakiet telewizyjny obejmujący do 165 kanałów, dekoder Horizon i możliwość korzystania z nowoczesnej usług Horizon Go oraz Replay TV, a także nagrywarki PVR.

MULTI-ROZRYWKOWI

Ostatnia oferta skierowana jest do osób, które kochają rozrywkę na najwyższym poziomie, a jednocześnie żyją szybko i aktywnie. W pakiecie za 119,99 zł miesięcznie (99,99 zł przez pierwsze trzy miesiące) otrzymamy Internet do 1 Gb/s oraz giga Smart Wi-Fi, dający dostęp do rozrywki na wielu urządzeniach równocześnie. Do tego pakiet telewizyjny zapewniający do 165 kanałów, możliwość korzystania z Horizon Go, Replay TV, nagrywarki PVR oraz pakiet Premium HBO.

Zobacz: UPC Polska ma nową #OfertęDlaStudentów
Zobacz: UPC ma już 141 kanałów HD. Nowe programy w ofercie

Dodatkowe pakiety premium

Dla najbardziej wymagających fanów kinowych hitów oraz największych sportowych emocji, UPC przygotowało także dodatkowe pakiety. Pakiet Polsat Sport Premium i Eleven Sports jest możliwy do dokupienia za 19,99 zł. Za tę samą cenę miłośnicy kina i seriali otrzymają pakiet HBO.

Elastyczne usługi komórkowe

Wśród nowych ofert UPC Polska znajdziemy również usługi komórkowe. UPC przygotowało 5 pakietów:

  • JUNIOR w cenie 9,99 zł - 100 minut rozmów, 100 wiadomości SMS/MMS oraz 1 GB Internetu LTE,
  • SMART w cenie 29,99 zł - nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 5 GB Internetu LTE,
  • COMFORT w cenie 39,99 zł - nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 10 GB internetu LTE,
  • SUPER w cenie 49,99 zł - nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 15 GB internetu LTE z pełną prędkością, a potem bez limitu z prędkością do 1 Mb/s,
  • VIP w cenie 59,99 zł - nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 20 GB internetu LTE z pełną prędkością, a potem bez limitu z prędkością do 1 Mb/s.

Każda oferta (poza pakietem JUNIOR) zawiera również dodatkowy pakiet danych komórkowych do wykorzystania na terenie Unii Europejskiej.

Zobacz: UPC z ofertą konwergentną - telefon komórkowy, telewizja i Internet
Zobacz: UPC wprowadza Horizon GO dla Apple TV

Źródło tekstu: UPC

Przewiń w dół do następnego wpisu