DAJ CYNK

Najpierw Inea, a teraz Vectra. Operator stawia na 4K. Na początek trzy nowe kanały w wysokiej rozdzielczości

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 9746

Od dziś, czyli 26 lutego, abonenci telewizji internetowej od Vectry mogą oglądać pierwszy kanał w ofercie tego operatora w rozdzielczości 4K. Eleven Sports 1 4K jest dostępny dla użytkowników nowego dekodera i pakietu Eleven.

 

Poza wspomnianym Eleven Sports 1 4K, Vectra proponuje również kanały Ultra TV 4K i FunBox UHD, które wejdą w skład Pakietu Platynowego. Oczywiście konieczne będzie dokupienie nowego dekodera 4K.  Obecni klienci posiadający dekodery PVR za wymianę dopłacą 10 zł miesięcznie, a użytkownicy dekoderów HD - 20 zł miesięcznie. Za aktywację opłata nie będzie pobierana.

Zobacz: Nowości w sieci Inea: platforma telewizyjna HIWAY oraz tańsze pakiety internetowe

Na nowych klientów od 5 marca będzie za to czekać oferta Pakietu Platynowego i Eleven z dekoderem 4K za 79,99 zł miesięcznie (umowa na 24 miesiące). Opłata aktywacyjna wynosi 59,90 zł. Sportowy kanał Eleven Sports 1 4K znajdziemy na dekorze pod numerem 234. Z kolei FunBox UHD oraz Ultra TV 4K to odpowiednio pozycje 151 i 152.

Zobacz: LG V40 ThinQ wchodzi do sprzedaży w Polsce. Kupisz smartfon, a w prezencie dostaniesz... telewizor 4K

Oto jak nowość komentuje Tomasz Żurański, prezes zarządu Vectry:

Jestem przekonany, że domowo-mobilna oferta Vectry, wzmocniona technologią 4K, zostanie doceniona przez klientów. Każdego dnia z uwagą obserwujemy zmieniające się trendy. Dostrzegamy i rozumiemy potrzeby klientów, którzy pragną korzystać z nowoczesnych dobrodziejstw cyfrowego świata. Naszym celem jest sprawienie, aby rozwiązania te były dostępne na wyciągnięcie ręki abonentów, gdziekolwiek są i kiedy chcą.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu