DAJ CYNK

Nowości w sieci Inea: platforma telewizyjna HIWAY oraz tańsze pakiety internetowe

11.02.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5235

Ważne 3

0

Inea uruchamia nową platformę telewizyjną HIWAY oraz stawia na dwa najszybsze pakiety internetowe: 1 Gb/s i 10 Gb/s w nowych, niższych cenach.  Są to najważniejsze zmiany w nowej ofercie promocyjnej wielkopolskiego operatora dostępnej na jego sieci FTTH. Oferta obowiązuje od 11 lutego.

1 Gb/s lub 10 Gb/s

Od dzisiaj, 11 lutego 2019 roku, w ramach nowej oferty promocyjnej w sieci Inea dostępne będą tylko dwie prędkości Internetu: symetryczny światłowód o przepustowości 1 Gb/s za 69,90 zł oraz 10 Gb/s za 199,90 zł brutto miesięcznie. W poprzedniej ofercie pakiety te kosztowały odpowiednio 109,90 zł i 399,90 zł.

Inea HIWAY

Klienci sieci Inea mogą korzystać z nowej platformy telewizyjnej, wprowadzonej pod marką HIWAY. Razem z nią jest dostępny nowy, kompaktowy dekoder 4K, który umożliwia między innymi dostęp do kanałów liniowych, aplikacji YouTube oraz biblioteki VOD. Urządzenie ma też możliwość bezprzewodowego połączenia się z Internetem, dzięki czemu nie musi być podłączone przewodowo do źródła sygnału. Wystarczy szybkie Wi-Fi i kabel HDMI do telewizora. Klienci mają również możliwość tworzenia profili odbiorców dopasowanych do preferencji poszczególnych użytkowników.

Telewizja HIWAY dostępna jest dla wszystkich osób znajdujących się w zasięgu sieci światłowodowej Inea. Operator zapowiada dalszy rozwój platformy, między innymi w zakresie aplikacji dostępnych na urządzeniu oraz możliwości korzystania z telewizji na urządzeniach mobilnych. Platforma została wprowadzona przy współpracy z firmą ADB.

Nowe ceny pakietów telewizyjnych

Razem z nowa platformą telewizyjnym zmieniły się także ceny pakietów. Dwa podstawowe pakiety telewizyjne kosztują odpowiednio 40 zł (105 kanałów) i 60 zł (160 kanałów). W obu przypadkach dostępny będzie program FunBox nadawany w 4K. Jest też nowa paczka tematyczna Movie Pack, z której powinni być zadowoleni fani filmów i seriali. W jej skład wchodzą takie kanały, jak: AMC, Bolywood, Romance TV, CBS Action oraz Epic Drama.

- Nie mam wątpliwości, że nasza oferta wyznacza nowy kierunek na rynku. Mam również nadzieję, że zostanie ona doceniona przez klientów. Naszą intencją jest oferowanie użytkownikom najwyższych możliwych parametrów w usłudze Internetu oraz dostarczenie im telewizyjnej rozrywki w najnowocześniejszym wymiarze.

- powiedział Michał Bartkowiak, Chief Operating Officer Inea.

Nowa promocja usług Internetu oraz telewizji dostępna jest we wszystkich kanałach sprzedaży Inea na obszarach nie objętych wymaganiami konkursów POPC w zakresie cen.

Zobacz: Styczniowe wyniki Speedtestu. T-Mobile nowym liderem szybkości Internetu mobilnego, a Inea miażdży konkurencję
Zobacz: Inea podsumowała ubiegły rok. Wielkopolski operator zanotował spore wzrosty
Zobacz: Speedtest podsumowuje 2018 rok. W rankingu najlepszych dostawców internetu wygrywa INEA i T-Mobile

Źródło tekstu: Inea

Komentarze
Zaloguj się