DAJ CYNK

Orange z nowością w planach z 5G. Mała rzecz, a cieszy

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange

Orange wzbogaca plany 5G o dostęp do telewizji online Orange TV Go, z której można korzystać na smartfonie i innych urządzeniach mobilnych. Usługa jest oferowana w Planach S, M, L w cenie abonamentu.

Orange ogłosił dziś nowość w abonamentach z 5G – telewizję mobilną Orange TV Go. Klienci indywidualni, którzy kupują lub przedłużają umowę w mobilnych planach 5G, dostają teraz tę dodatkową usługę w cenie abonamentu. Mobilna telewizja jest dostępna dla umów zawartych po 12 marca 2023 r.

Pomarańczową telewizję mobilną na smartfonie można oglądać w aplikacji lub poprzez przeglądarkę internetową. Wystarczy się zarejestrować, by zyskać dostęp do filmów i seriali nawet na trzech urządzeniach jednocześnie. Może to być smartfon, ale także tablet lub laptop. 

Z Orange TV Go można korzystać w każdym miejscu: w zasięgu sieci komórkowej lub Wi-Fi, w Polsce i na terenie całej Unii Europejskiej. Wśród kanałów pojawiają się stacje ogólnotematyczne, filmowe, muzyczne, rozrywkowe oraz pozycje dla dzieci. 

Orange TV Go

Operator przekonuje, że Orange TV Go to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej telewizji i propozycja idealna na wiosnę czy lato, gdzie programy będziemy mogli oglądać na smartfonie, w plenerze. 

Żeby skorzystać z Orange TV Go, trzeba najpierw zarejestrować u operatora konto telewizji mobilnej. Można tego dokonać w aplikacji mobilnej Mój Orange lub po zalogowaniu się, na stronie operatora. Dane do logowania przyjdą SMS-em. Później wystarczy pobrać aplikację Orange TV Go ze sklepów Google Play lub App Store  i można już korzystać.

Zawarty w cenie abonamentu dostęp do Orange TV Go oferowany jest także w Orange Love. Dla pozostałych klientów dostęp do telewizji oznacza wydatek 4,99 zł na miesiąc.

Dodatkowe informacje o Orange TV Go na tej stronie.

Zobacz: Orange zmienia zasady. Jest większy wybór
Zobacz: Orange wyłącza 3G. Co to oznacza dla klientów?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl, Orange