DAJ CYNK

W rodzinie im więcej, tym lepiej - tak uważa T-Mobile

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile oferta rodzinna nowa kampania

T-Mobile w najnowszej kampanii reklamowej przypomina o swojej ofercie dla rodzin. W jej ramach można uzyskać nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz paczki Internetu mobilnego już od 25 zł miesięcznie za osobę.

By uzyskać dostęp do abonamentu w cenie 25 zł miesięcznie, wystarczy zdecydować się na najnowszą taryfę XS, dostępną standardowo w cenie 35 zł za miesiąc, a następnie wybrać opcję abonamentu dla rodziny. Wtedy cykliczna opłata za każdy z numerów będzie wynosić dokładnie 25 zł. Na użytkowników tej opcji czekają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce oraz Unii Europejskiej, a także pakiet 3 GB danych.

Zobacz: T-Mobile wprowadza nowe abonamenty z większymi paczkami Internetu
Zobacz: Dwa miesiące darmowego dostępu do serwisów Gazety Wyborczej dla klientów T-Mobile

Oferta dostępna także ze smartfonami - cena abonamentu wynosi wtedy od 45 zł miesięcznie, w zależności od wybranego modelu. Magentowi proponują między innymi Samsunga Galaxy A41 z potrójnym aparatem, Oppo A31 z pojemną baterią i opcją dual SIM oraz Xiaomi Redmi Note 9 ze świetnymi podzespołami oraz baterią o pojemności 5020 mAh, zapewniającą długi czas pracy na jednym ładowaniu. Smartfony dostępne są już od 1 zł:

  • Oppo A31 za 1 zł w abonamencie S z paczką Internetu 8 GB od 65 zł miesięcznie za osobę,
  • Xiaomi Redmi Note 9 za 1 zł w abonamencie S z paczką Internetu 8 GB od 85 zł miesięcznie za osobę,
  • Samsung Galaxy A41 za 1 zł w abonamencie M z Internetem bez limitu danych (15 GB z pełną prędkością, potem 1 Mb/s) od 90 zł miesięcznie za osobę.

T-Mobile oferta rodzinna Redmi Note 9

Osoby dysponujące urządzeniami obsługujące sieci 5G na częstotliwości 2100 MHz mogą skorzystać z magentowego 5G. T-Mobile Polska chwali się, że w zasięgu tej technologii znajduje się 6 milionów Polaków z 50 miejscowości. Korzystać z tego można bez dodatkowych opłat, o ile jest się klientem T-Mobile.

Zobacz: Plus zaprasza na rajską wyspę z Plushem ABO
Zobacz: XOXO WiFi z ofertą dla firm transportowych i kierowców

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu