DAJ CYNK

Happy Fridays w T-Mobile: 3 GB na walentynkowy weekend

Dodane przez: msnet

T-Mobile Happy Fridays 3 GB Walentynki

Jutro piątek, a w najbliższą niedzielę Walentynki. T-Mobile postanowił połączyć obie okazje i w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays przygotował dla swoich klientów promocję, w ramach której można zdobyć darmową paczkę internetową o wielkości 3 GB.

Tym, co najlepsze, warto dzielić się z tymi, którzy są dla nas ważni. Tymi słowami T-Mobile Polska kierował się przy wymyślaniu kolejnej promocji z cyklu Happy Fridays. W walentynkowy weekend abonenci magentowej sieci, a także użytkownicy ofert Mix i na kartę mogą aktywować dodatkową paczkę 3 GB Internetu. Może się to przydać na wieczór filmowy z drugą połówką lub przyjacielem czy rozmowę online z kimś, kto nie może być blisko.

Aktywacja walentynkowego prezentu

Darmowa paczka gigabajtów czeka na zainteresowanych przez cały weekend, od 12 do 14 lutego 2021 roku, w aplikacji Mój T‑Mobile. Można go również odebrać, wysyłając wiadomość SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800. Bonus będzie aktywowany w ciągu 72 godzin.

W przypadku użytkowników MIX oraz na kartę, pakiet jest ważny przez 7 dni. Osoby posiadające abonament będą mogły korzystać z prezentu do końca cyklu rozliczeniowego. Każdy użytkownik może skorzystać z tej promocji tylko jeden raz.

Zobacz: Orange na kartę: bez limitu i 5 GB na pięć dni w prezencie na tłusty czwartek
Zobacz: Internet ze Starlinków także w Polsce. Poznaliśmy ceny

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu