DAJ CYNK

Promocja myPhone’a dla seniorów: voucher na fotoksiążkę przy zakupie telefonu

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3845

Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji marka myPhone przygotowała promocję, dzięki której po zakupie jednego z telefonów dla seniorów można odebrać voucher CEWE FOTOKSIĄŻKA o wartości 39,99 zł. 

myPhone ma w ofercie kilka modeli telefonów stworzonych z myślą o seniorach. By zachęcić do kupna tych urządzeń, z okazji zbliżającego się Dnia Babci (21 stycznia) oraz Dnia Dziadka (22 stycznia) producent proponuje promocję przygotowaną razem z firmą  CEWE. Korzystając z promocji, po zakupie telefonu, można odebrać voucher na wykonanie fotoksiążki (np. CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama).

Zobacz: Tygodniowy abonament LimePass i nielimitowana liczba odblokowań hulajnóg
Zobacz: PLAY zachęca do nauki języków z Busuu. Płatność doliczana jest do rachunku

Jakie są zasady promocji? Klient, który podczas jej trwania, to jest w dniach od 15 do 31 stycznia 2020 roku (liczy się data na paragonie), kupi w polskim sklepie (stacjonarnym, online) telefon myPhone objęty promocją i wypełni formularz, otrzyma voucher CEWE FOTOKSIĄŻKA o wartości 39,99 zł na realizację fotoksiążki na www.CEWE.pl lub w punktach partnerskich CEWE. Liczba  voucherów w promocji jest ograniczona. 

Telefony myPhone objęte promocją: myPhone Halo Q, myPhone Halo Q+, myPhone Halo S, myPhone Halo S+, myPhone Maestro, myPhone Maestro+ oraz myPhone Tango.

Formularz promocji dostępny jest na stronie: www.myphone.pl/konkurs-dzien-babci-i-dziadka-2020. Trzeba w nim podać imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, numer IMEI urządzenie, a także dołączyć zdjęcie lub skan paragonu albo faktury. Wszystkie dane są niezbędne, a formularz należy wypełnić w terminie do 15 lutego 2020 r.

Wysyłki vouchera dokonuje organizator po pomyślnej weryfikacji zgłoszenia, dostarczając go w liście poleconym. Oferta obowiązuje jedynie na terenie Polski.

Zobacz: W Plush na Kartę scrollujesz bez końca
Zobacz: Nowości w Orange: promocyjne ceny na smartfony i 7 nowych kanałów TV

A czym właściwie jest proponowana w promocji FOTOKSIĄŻKA? To rodzaj albumu ze zdjęciami, który ma formę drukowanej książki. Można użyć własnych zdjęć i korzystając z dostępnych szablonów, stworzyć unikatowy album na dobrej jakości papierze. Taki dodatek do telefonu może okazać się dla babci lub dziadka miłym i nieszablonowym upominkiem.     

Zobacz: REGULAMIN PROMOCJI „Dzień Babci i Dziadka 2020 + CEWE FOTOKSIĄŻKA"
 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu