DAJ CYNK

Plus: 1000 minut na połączenia na Ukrainę w nowej promocji

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Plus: 1000 minut na połączenia na Ukrainę w nowej promocji

Nowa promocja Plusa „Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu, 15 GB i 1000 minut na Ukrainę” to propozycja dla klientów z Ukrainy mieszkających w Polsce, którzy korzystają ze specjalnej, stworzonej dla nich oferty.

Dzięki nowej promocji Plusa użytkownicy zyskają 1000 minut na połączenia do abonentów ukraińskich sieci komórkowych Kyivstar, Vodafone i Lifecell. Do tego operator proponuje pakiet internetowy, darmowy transfer na Viber, Facebook i Messenger oraz wszystkie usługi bez limitu w Polsce.

Plus od trzech lat ma ofertę stworzoną specjalnie dla klientów z Ukrainy, którą w każdym roku modyfikuje i ulepsza. Teraz pojawia się w niej olbrzymia liczba minut na połączenia do najpopularniejszych ukraińskich sieci komórkowych. 

Zobacz: Orange na kartę: nowe promocje dla obywateli Ukrainy
Zobacz: ”Zacznij od cześć”: Nowa oferta Heyah na kartę dla osób z Ukrainy

W promocji Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu, 15 GB i 1000 minut na Ukrainę” za 35 zł klient otrzymuje 30-dniowy pakiet cykliczny obejmujący: 

  1. wykonywanie nielimitowanych, krajowych połączeń za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych;
  2. wysyłanie nielimitowanych, krajowych wiadomości SMS i MMS za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych;
  3. pakiet internetowy 15 GB na krajową transmisję danych;
  4. 1000 minut na wykonywanie połączeń międzynarodowych na numery komórkowe z Polski na Ukrainę do abonentów sieci komórkowych Kyivstar, Vodafone i Lifecell. 

Dodatkowo po doładowaniu klient otrzyma ekstra GB oraz darmowy transfer na jedne z najpopularniejszych aplikacji mobilnych na świecie, czyli Facebooka i Messengera oraz Vibera cieszącego się dużą popularnością w Europie Wschodniej m.in. właśnie na Ukrainie.

Z oferty można skorzystać, kupując starter oferty prepaid w sieci Plus, oznaczony specjalną owijką w języku ukraińskim. Mogą też z niej skorzystać obecni klienci korzystający z taryf Plus Elastyczna na Kartę oraz Nowy Plush. Wystarczy ją włączyć przez wysłanie na numer 80988 bezpłatnego SMS-a o treści 35.

Dla klientów ukraińskich dostępna jest też specjalna infolinia w ich języku czynna w godzinach 8:00 – 16:00 przez 7 dni w tygodniu pod numerem 601102614.

Zobacz: Fintech SPOKO, dawniej Pay Ukraine, wyśle pieniądze do 86 krajów
Zobacz: Ukraińska telewizja Megogo w Play

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu