DAJ CYNK

Plenti: wypożycz sobie smartfon w subskrypcji, przez aplikację

Mieszko

Taryfy, promocje, usługi

Plenti: wypożycz sobie smartfon w subskrypcji, przez aplikację

Polski startup Plenti, który wypożycza elektronikę na żądanie, udostępnił nowy model wynajmu sprzętu. Użytkownicy platformy mogą korzystać z urządzeń w modelu subskrypcyjnym, przez 1, 3, 6 lub 12 miesięcy. Wszystko odbywa się w aplikacji mobilnej, a dostawa odbywa się nawet w godzinę.

Plenti to polski startup, który umożliwia użytkownikom wypożyczanie urządzeń i korzystanie z nich bez konieczności posiadania na własność. Firma dotąd udostępniała urządzenia w tzw. modelu flexi, pozwalając wypożyczyć je na dni lub tygodnie. Teraz Plenti wprowadziło do oferty wynajem w modelu subskrypcyjnym. Użytkownicy aplikacji mogą wypożyczyć sprzęt elektroniczny na czas 1, 3, 6 lub 12 miesięcy. 

Średnioterminowa subskrypcja Plenti to rozwiązanie przede wszystkim dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Przedsiębiorcy mogą wypożyczyć sprzęt potrzebny im do pracy jak laptopy, smartfony, smartwatche czy projektory, bez konieczności podpisywania długoterminowej umowy. 

Zobacz: Bolt uruchamia wypożyczalnię samochodów na minuty – Bolt Drive

Subskrypcja w Plenti jest także dostępna dla konsumentów, którzy wypożyczą konsole i gogle VR, drony i kamery sportowe czy odkurzacze i roboty czyszczące. Na przykład, przy zobowiązaniu 12-miesięcznym, opłata miesięczna za wypożyczenie oczyszczacza powietrza Dyson PH01 to 154 zł, słuchawek AirPods Max to 136 zł, Apple Watch 6 40 mm – 91 zł, a PlayStation 5 – 157 zł. Sprzęt oferowany przez Plenti jest już ubezpieczony, polisa pokrywa większość szkody.

Plenti wypożycza elektronikę na żądanie

Podobnie jak w przypadku oferty Flexi, subskrypcja średnioterminowa odbywa się w aplikacji mobilnej, z bezpiecznymi płatnościami kartą i automatycznie wystawianymi co miesiąc fakturami. Użytkownik, który pozytywnie zweryfikuje swoją tożsamość, nie musi płacić żadnej kaucji. Na terenie Warszawy Plenti dostarcza sprzęt nawet w ciągu godziny od zamówienia subskrypcji. Klienci mogą zamówić dostawę wynajętych urządzeń na następny dzień w całej Polsce, odbierając je wygodnie w Paczkomatach InPost. 

Zobacz: Redmi Note 10 5G w cenie nie do pobicia. To najtańszy telefon 5G z bonusami w super promocji
Zobacz: TIER to nowy operator e-hulajnóg, startuje w Gdańsku. Podbije rynek?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plenti

Tagi: plenti
Przewiń w dół do następnego wpisu