DAJ CYNK

Play dla firm też ma Internet w smartfonie bez limitu prędkości i GB

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Play dla firm Internet w smartfonie bez limitu prędkości i GB

Play przygotował nową ofertę dla firm, w ramach której przedsiębiorcy mogą kupić abonament komórkowy z Internetem bez limitu prędkości oraz gigabajtów przesłanych danych.

Połączenia i Internet bez limitu w nowej ofercie XL dla firm

Play przygotował dla firm nowy pakiet XL, w ramach którego przedsiębiorcy mogą korzystać z nielimitowanych rozmów oraz wiadomości SMS i MMS w kraju oraz w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Nowy abonament obejmuje również paczkę 300 minut na rozmowy międzynarodowe do UE, a także Internet bez limitu gigabajtów i prędkości. To wszystko kosztuje 100 zł miesięcznie.

Zobacz: Play ma 16 mln klientów, chwali się wzrostami i szykuje nowe usługi z UPC
Zobacz: Play zbliża się do magicznej granicy. Uruchomił nowe stacje LTE

Kolejne karty SIM do smartfonu można kupić za 35 zł, a osoby przenoszące swój numer do Play mogą skorzystać ze specjalnego rabatu, w którym drugą kartę SIM otrzymają w cenie 5 zł miesięcznie.

Nielimitowany Internet do biura w Play

Klienci wybierający abonament XL dla Firm mogą też skorzystać ze specjalnej oferty bezprzewodowego Internetu bez limitu GB i prędkości za 20 zł miesięcznie. To dodatkowa opcja pozwalająca na dostęp do sieci współpracownikom w biurze czy odwiedzającym je klientom.

Oferty z pakietami danych w smartfonie

Poza ofertą XL dla firm, w ofercie biznesowej Play dostępne są również inne abonamenty z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami w Polsce oraz krajach Unii Europejskiej, a także sporymi paczkami danych:

  • S dla Firm z 20 GB za 45 zł miesięcznie,
  • M dla Firm z 60 GB za 60 zł miesięcznie,
  • L dla Firm z 150 GB za 80 zł miesięcznie.

Klient może dodatkowo dokupić kolejne karty do smartfonu w cenie od 25 zł za każdy kolejny numer w ofercie S i M dla Firm oraz od 30 zł w ofercie L dla Firm. Na każdej karcie SIM znajdują się nielimitowane połączenia, wiadomości oraz własny pakiet danych, identyczny jak na pierwszym numerze. Osoby przenoszące swój numer do Play mogą skorzystać ze specjalnego rabatu, w którym drugą kartę SIM otrzymają w cenie 5 zł miesięcznie.

W ofertach M dla Firm lub L dla Firm klienci fioletowego operatora mogą dokupić dodatkową kartę SIM do Internetu bezprzewodowego do biura z pakietem 500 GB z pełną prędkością w cenie 30 zł miesięcznie.

Wszystkie podane wyżej kwoty są cenami netto (nie zawierają podatku VAT). Więcej informacji na temat promocji można znaleźć w salonach Play, u doradców biznesowych, pod numerem telefonu 790 600 600 oraz na stronie playdlafirm.pl.

Zobacz: Orange na wakacje to 300 GB ekstra oraz smartfon w dobrej cenie
Zobacz: T-Mobile daje rabat na ebooki i audiobooki

Ankieta
13%
13%
11%
14%
32%
17%

Wszystkich głosujących: 284

Źródło ankiety: Play dla firm też ma Internet w smartfonie bez limitu prędkości i GB

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lech Okoń / Telepolis

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu