DAJ CYNK

Orange wprowadza usługę „Odblokowanie środków na koncie głównym”

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange wprowadza usługę „Odblokowanie środków na koncie głównym”

Za niecały miesiąc w ofercie Orange na kartę pojawi się nowa usługa „Odblokowanie środków na koncie głównym”. Jak wyjaśnia operator w komunikacie na swojej stronie, zapewni ona możliwość odzyskania środków, które zostały zablokowane po przejściu konta klienta w okres pasywny. 

Zapowiadana usługa zostanie wprowadzona 27 maja 2021 r. Będzie działać automatycznie, począwszy od 8 dnia po przejściu konta klienta w okres pasywny. Usługa nie wymaga aktywacji.

Ważność odblokowanych środków ma być równa ważności doładowania, które spowodowało zdjęcie blokady środków. Po doładowaniu konta zablokowane środki automatycznie wrócą na konto główne klienta. Opłata za odblokowanie środków będzie wynosiła 10% kwoty zablokowanych środków, lecz nie mniej niż 1 gr i nie więcej niż 20 zł. 

Odblokowanie środków nastąpi w ciągu 24 godzin od momentu doładowania konta. O fakcie odblokowania środków abonent zostanie powiadomiony SMS-em wskazującym na wysokość odblokowanej kwoty oraz wysokość pobranej opłaty. 

Zobacz: Orange Flex za złotówkę miesięcznie

Usługa obowiązywać ma w taryfach:

  • Orange YES,
  • Orange Free na kartę,
  • Orange POP,
  • Zawsze bez limitu.

Orange: zmienią się cenniki

Wprowadzenie nowej usługi sprawi również, że 27  maja 2021 r. zmienią się cenniki w Orange na kartę, w wymienionych wyżej ofertach. Usługa zostanie dodana w nich do cenników usług dodatkowych. Pojawi się tam punkt wskazujący, że cena z VAT za odblokowanie środków na koncie głównym wynosi 10% wartości zablokowanych środków, lecz nie mniej niż 1 gr i nie więcej niż 20 zł.

Zmiana zostanie dokonana automatycznie. Abonenci nieakceptujący tej zmiany mają prawo zrezygnować z usług Orange do 27 czerwca 2021 r.

Zobacz: Majówka w Orange na kartę z darmowymi rozmowami i gigabajtami
Zobacz: Dziś środa, więc Orange daje darmowe 10 GB. Kto może odebrać bonus?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Pixabay

Źródło tekstu: Orange Polska