DAJ CYNK

Orange znowu rozdaje darmowy Internet. To z powodu środy

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange środa Internet 10 GB za darmo

Orange przygotował kolejną środową promocję dla indywidualnych klientów abonamentowych, którzy korzystają z aplikacji Mój Orange. Czeka tam na nich darmowa paczka 10 GB Internetu.

Indywidualni klienci Orange, którzy korzystają z oferty abonamentowej oraz używają aplikacji Mój Orange, znajdą w niej kolejną środową niespodziankę. Do zgarnięcia tym razem jest pakiet internetowy o wielkości 10 GB, do wykorzystania na co chcesz.

Zgodnie z regulaminem promocji „Środy z Mój Orange”, mogą z niej skorzystać abonenci pomarańczowego operatora, które korzystają z pakietu Orange Love lub z oferty Smart Plan LTE, Plan Komórkowy, Plan Mobilny oraz Abonament Komórkowy i nie zalegający z opłatami na rzecz operatora.

Jak dowiedzieliśmy się od rzecznika Orange, dla około 170 tys. abonentów uprawnionych do otrzymania oferty utrzymaniowej przygotowano przeznaczony tylko dla nich prezent zamiast paczki 10 GB. To voucher rabatowy na smartfon Samsung Galaxy A33 5G.

Jak odebrać 10 GB za darmo

Darmowa paczka 10 GB Internetu czeka w aplikacji Mój Orange w zakładce „Dla Ciebie”. Aby skorzystać z promocji, wystarczy kliknąć w odpowiednią ofertę, potwierdzając chęć aktywowania bonusu. Czas na to abonenci Orange mają do najbliższego wtorku, 28 czerwca 2022 roku. Z dodatkowych gigabajtów można korzystać do końca aktualnego cyklu rozliczeniowego.

Orange środa 10 GB baner

Zobacz: Orange zmienia regulamin. Chodzi o Internet Mobilny
Zobacz: Orange Polska skarży się na kradzieże. Biorą, co się da

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lech Okoń / Telepolis, Orange

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu