DAJ CYNK

Orange na kartę: 1200 GB i inne bonusy na powrót do szkoły

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange na kartę

Orange ogłosił dziś studencką promocję w ofercie Flex, ale ma też coś dla użytkowników ofert na kartę – i to dwie okazje. Pierwsza z promocji ma stanowić zachętę na powrót do szkoły, ale z niej i z drugiej mogą skorzystać wszyscy zainteresowani.

Zobacz: Orange: 300 GB przez pół roku. Nie dla wszystkich...

Pierwsza z okazji Orange na kartę to kolejna już odsłona znanej dobrze promocji na usługi bez limitu. Tym raem operator proponuje „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i 5 GB na 5 dni” – za darmo dla użytkowników na kartę. 

Jak aktywować? Wystarczy wysłać SMS-a o treści SZKOLA pod bezpłatny numer 364 lub wejść do aplikacji „Mój Orange” i w zakładce pakiety i usługi odpalić promocję. 

Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i 5 GB na 5 dni

Usługę można włączyć do 4 września. Prezent jest ważny przez 5 dni od aktywacji.

Druga propozycja w Orange na kartę to jesienna promocja dla nowych klientów oraz dla osób przenoszących numer. Oferowana jest w taryfach Orange Free na kartę i Orange YES.

W tym przypadku klienci otrzymają bezpłatnie usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich na 31 dni + 1200 GB” przez cały rok (w paczkach po 100 GB przez 12 miesięcy). Jest to połączenie dwóch innych ofert: „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet 15 GB” na pierwsze 31 dni oraz „1200 GB za darmo przez rok”.

Usługa włączy się automatycznie po spełnieniu warunku doładowania za minimum 5 zł i po wysłaniu bezpłatnego SMS-a o treści START na 814

Promocja trwa do 31 października.

Zobacz: Orange podnosi ceny w ofercie na kartę. Tanio już było
Zobacz: Orange: te smartfony sprzedawały się najlepiej. Jest zaskoczenie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: Blog Orange Polska