DAJ CYNK

Orange: 300 GB przez pół roku. Nie dla wszystkich...

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Salon Orange

Orange ogłosił nowa okazję dla studentów, którzy korzystają z oferty Flex i daje im „GIGAntyczną paczką internetu”. Można zgarnąć w sumie 300 GB. Jakie trzeba spełnić warunki?

Dzisiaj w Orange Flex startuje kolejna edycja promocji z „GIGAntyczną paczką internetu”, czyli pakietami darmowego internetu. Do wykorzystania jest aż 300 GB. 

300 GB w Orange Flex – jak odebrać?

Dzięki ofercie co miesiąc, przez pół roku studenci mogą otrzymywać dodatkowe pakiety 50 GB. To w sumie 300 GB do wykorzystania w dowolny sposób – jako wsparcie w nauce, ale także do rozrywki i kontaktów ze znajomymi. 

Jak skorzystać z promocji? Wystarczy mieć aktywny numer w Orange Flex, członkostwo w Klubie Flex i status studenta. Po spełnieniu tych warunków trzeba:

  • wejść do zakładki „Odkryj” w aplikacji Orange Flex,
  • kliknąć w banner „Flex Student” informujący o promocji,
  • wypełnić oświadczenie potwierdzające status studenta. 

Po pozytywnej weryfikacji i otrzymaniu w ciągu maksymalnie trzech dni roboczych potwierdzenia w formie notyfikacji w aplikacji należy ją kliknąć i wejść do Klubu Flex w celu wygenerowania indywidualnego, jednorazowego kodu.

Otrzymany kod wystarczy aktywować w aplikacji i… gotowe. Odtąd można korzystać z darmowych gigabajtów na dowolne cele.

Regulamin promocji określa jeszcze inny wymóg: trzeba mieć wyrażoną zgodę na otrzymywanie informacji o ofertach Orange w ramach Klubu Flex. 

Operator zastrzega sobie możliwość weryfikacji uprawnień użytkownika do skorzystania z promocji – czyli tego, czy jest on studentem. W tym celu Orange może wysłać e-maila z prośbą o przesłanie zdjęcia lub skanu legitymacji studenckiej, na której będzie widoczne imię, nazwisko i PESEL. Te dane zostaną porównane z danymi, które użytkownik podał przy rejestracji do usługi Orange Flex.

Pakiet 6 x 50 GB będzie aktywny przez 6 kolejnych miesięcy od dnia aktywowania kodu promocyjnego. Każdy z sześciu pakietów przyznawany będzie co miesiąc od daty aktywacji kodu. Niewykorzystane w danym miesiącu GB przepadają – nie przechodzą na kolejny miesiąc. Promocja trwa do 28 lutego 2023 r.

Szczegóły promocji w załączonym regulaminie:

Zobacz: Orange rozdaje darmowy Internet. Ile tym razem?
Zobacz: eSIM w Orange zdobywa coraz większą popularność. Wielu ma ją w zegarku

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu