DAJ CYNK

Orange kusi nowościami w ofercie Internet do domu: 1 Gb/s z prezentem, darmowe testy

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 53548

Orange kusi nowościami w ofercie Internet do domu: 1 Gb/s z prezentem, darmowe testy

W ostatnich dniach Play i Plus odświeżyły swoje oferty dostępu do internetu, nie trzeba było więc czekać na odpowiedź Orange.  Operator proponuje Orange Światłowód o prędkości 1 Gb/s – teraz ze słuchawkami do zdalnej pracy w prezencie. Klienci, którzy zdecydują się na niższe prędkości, mogą testować możliwości Światłowodu w najszybszym wariancie przez dwa miesiące bez dopłat. 

Zobacz: Plus Światłowód w odświeżonej ofercie: obniżone ceny
Zobacz: Play Internet Stacjonarny - oferta korzystniejsza, niż z kablówki

Orange Światłowód 1 Gb/s  z prezentem lub na próbę

Operator przekonuje, że internet światłowodowy o prędkości 1 Gb/s z silnym zasięgiem Wi-Fi w całym domu to idealne rozwiązanie dla całej rodziny. Klienci, którzy zdecydują się na Orange Światłowód lub pakiet usług ze światłowodem w opcji 1 Gb/s od 24 sierpnia, otrzymają w prezencie słuchawki Poly Plantronics Blackwire 3220 USB-A o wartości około 200 zł. 

Klienci, którzy chcieliby sprawdzić, czy potrzebna jest im tak duża prędkość, mogą zdecydować się na opcję 300 Mb/s lub 600 Mb/s i przez dwa miesiące testować gigabitowy internet bez dodatkowych opłat. Po tym czasie będą mogli wybrać, czy chcą przejść na opcję 1 Gb/s już na stałe, czy pozostać przy dotychczasowej, niższej prędkości. 

Zobacz: Orange Polska bada opcje związane z rozbudową sieci światłowodowej w partnerstwie z innymi
Zobacz: Od dziś 5G dla użytkowników Orange Flex. Specjalna akcja na powitanie

Z promocyjnej oferty Orange Światłowód z prezentem lub zwiększeniem prędkości do 1 Gb/s mogą skorzystać również przedsiębiorcy wybierający nowy Internet Firmowy. 

Opcja 1 Gbps w ofercie Orange Światłowód przy zawarciu umowy na 24 miesiące  oznacza wydatek 79,98 zł/mies. z rabatami. Wariant 600 Mb/s kosztuje 69,98 zł, a 300 Mb/s – 59,98 zł. Wybierając jedną z tych ofert, klienci otrzymują modem Smart Wi-Fi Modem FunBox 3.0 w cenie usługi niezależnie od prędkości i opcjonalnie wzmacniający sygnał Smart Wi-Fi Box za 9,99 zł na miesiąc.

Zobacz: Play: nowa oferta internetu bezprzewodowego od 35 zł miesięcznie
Zobacz: Od poniedziałku Toya startuje z nową ofertą Internetu studenckiego

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu