DAJ CYNK

Reno5 ze słuchawkami w prezencie, przeceny na Reno4 i serię A – nowe promocje Oppo

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 1470

Reno5 ze słuchawkami w prezencie, przeceny na Reno4 i serię A – nowe promocje Oppo

Oppo nie zwalnia promocyjnego tempa i ogłasza kolejne okazje. Wśród przecenionych urządzeń znaleźć można smartfony z serii Reno i serii A. Dodatkowo pojawiła się propozycja zestawów z bezprzewodowymi słuchawkami w prezencie.

Firma Oppo przygotowała kolejne oferty dla klientów. W akcji promocyjnej można kupić zarówno modele z najnowszej serii Reno5, jak i te wchodzące w skład serii Reno4. W propozycji znalazły się także smartfony z serii A. Warto się jednak pospieszyć – niektóre przeceny kończą się już 24 kwietnia.

Zobacz: 5 zalet OPPO Reno5 5G. Sprawdź, czy to telefon dla ciebie

Oppo Reno5 ze słuchawkami w prezencie

To właśnie w promocji trwającej od 16 do 24 kwietnia kupić można smartfony z najnowszej serii Reno5 w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami TWS. W przypadku modelu Reno5 5G kupujący otrzymują gratis słuchawki Oppo Enco W31. Z kolei osoby, które zdecydują się na model Reno5 Lite, mogą liczyć na słuchawki Enco W11. Ceny obu smartfonów wynoszą kolejno 1999 zł oraz 1599 zł.

Zobacz: Oppo Reno6, Reno6 Pro i Reno6 Pro+ już w maju

Przeceny na smartfony

Promocja na modele Oppo z serii A obowiązuje do 29 kwietnia. Smartfon Oppo A72 można kupić o 100 zł taniej, za 799 zł. Z kolei od 23 kwietnia klienci mogą liczyć na rabat na Oppo A12 w wersji 3 + 32 GB. Cena urządzenia zostanie obniżona do 449 zł.

Dodatkowo Oppo zaplanowało też promocję urządzeń z serii Reno4. Te będzie można kupić za niższą kwotę w dniach 19 - 30 kwietnia. Reno4 będzie dostępny taniej o 300 zł, kupujący zapłacą za niego 1399 zł. Natomiast nabywcy Reno4 Lite zyskają rabat w wysokości 200 zł – cena modelu wyniesie 1199 zł.

Oferty dostępne są w sklepach internetowych w partnerskich sieciach dystrybucji Oppo oraz w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży.

Zobacz: Oppo Reno5 5G: test średniaka stworzonego do kręcenia filmów
Zobacz: ColorOS 11: OPPO udowadnia, że jest coś lepszego od czystego Androida

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Oppo

Przewiń w dół do następnego wpisu