DAJ CYNK

Nowa oferta Play Internet

21.08.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 18202

Ważne 13

13

Play wprowadza nową ofertę Internetu, jasno określając limit danych z maksymalną prędkością.



Play wprowadza nową ofertę Internetu, jasno określając limit danych z maksymalną prędkością.

Nielimitowana oferta z jasnym... limitem danych

W zależności od potrzeb, do wyboru mamy ofertę z 50 GB danych lub 100, 200, 300 GB oraz 1 TB. Poza pierwszą, najtańszą opcją, w pozostałych mamy gwarantowaną pełną możliwą prędkość pobierania i wysyłania danych, do osiągnięcia limitu.

Standardowo w tego typu ofertach mamy brak limitu danych, ale może pojawić się limit prędkości jeśli osiągniemy ustalony pułap pobranych danych (do 1 Mb/s).

Abonament jest tańszy o 10 zł jeśli dodatkowo posiadamy numer w ofercie głosowej (abonamentowy).



Wzmacniacze zasięgu i okres testowy

Internet domowy będzie sprzedawany wraz dodatkową anteną Net Box. Jej instalacja będzie darmowa oraz będzie również dostępny 30-dniowy, darmowy okres próbny.



Nowa oferta startuje już w najbliższy czwartek, 23 sierpnia 2018 roku.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
248. ~gość
0

2018-09-18 16:11:02 host: user-94(...)rnet.pl

Trzeba niezle upasc na glowe, aby w ogole rozwazac ta nedzna oferte.

Odpowiedz

247. ~gość
0

2018-09-13 13:08:47 host: 78-11-7(...).com.pl

Takie pytanie: Po co modem zewnetrzny skoro operator zabrania udostepniania sygnalu sasiadom. Chyba tylko po to by miec 100m od domu WIFI?? Tylko po co mi WIFI 100m od domu skoro internet w komorkach jest tak tani?

Odpowiedz

246. Remington
1

2018-09-12 11:19:51

🤪🤪🤪

Odpowiedz

242. ~gość
-1

2018-09-08 01:03:05 host: public-(...)rtel.pl

Kaaa

Odpowiedz

241. ~gość
0

2018-09-07 22:33:27 host: asz238.(...)pnet.pl

Play -owi się od abonentów w głowie popi... Oferta 1 TB za 200 zł super oferta nie ma co. Zenada

Odpowiedz

240. ~gość
-1

2018-09-07 16:29:30 host: 178-37-(...)etia.pl

Żenada a nie oferta.

Odpowiedz

245. ~Nick
0

2018-08-28 21:08:09

To nadal jest żenada - w szczególności przy no limit T-Mobile/''a za 80 zł (49 zł przy ograniczeniu 20 Mb/s - więcej i tak się nie osiągnie w mieście) lub Plusie (choć tam fair use wchodzi mocno w ...). Dlaczego Play tak mocno opiera się przed no limit? I tak większość użytkowników nie osiągnie 100-200 GB.

Odpowiedz

244. ~
0

2018-08-25 13:52:00

240, 243; dziwię się, że w ogóle rozważacie możliwość zastąpienia neta kablowego na bezprzewodowy. Jeżeli macie dostęp do kablówek, ftth netii czy orange albo innych operatorów, to nawet nie bierzcie pod uwagę zastępowanie ich netem bezprzewodowym, niezależnie jak dobry zasięg LTE macie.Ostatnio tak chwalony tmobile bardzo zwolnił drastycznie i co, umowa podpisana i trzeba płacić do końca, niezależnie od parametrów sieci.

Odpowiedz

243. ~
1

2018-08-25 11:12:40

Bez sensu, wolę UPC gdzie za 60zl na miesiąc mam 250mbps bez żadnych limitów danych, stabilnie po kablu i umowa bezterminowo (prędkość podwyższona podobno ze względu na staż w sieci). Na wsi gdzie nie ma zbyt wielu dostawców może i się sprawdzi. W mieście nie ma szans.

Odpowiedz

242. ~
0

2018-08-25 08:57:37

@241: Ja rozumiem że jesteś precyzyjny ale czy nie dało by się pisać bez "komplementów"? Dziękuję :(

Odpowiedz

241. ~
0

2018-08-25 08:47:54

232, co to jest "pentium x486", przygłupie?

Odpowiedz

240. ~marek16
0

2018-08-25 08:24:48

Mam światłowód z tv 120 programów i za to płacę 40 zł musiałbym zwariować żeby płacić 70 zł za 200gb do tego bez tv

Odpowiedz

239. ~Marek
0

2018-08-24 17:20:36

Cały Play, chwalić się na konferencji, na slajdach i nie wprowadzić do sprzedaży. :D Ale to i tak oferta dla "wybranych". ;)

Odpowiedz

238. ~MOCARNA7
0

2018-08-24 14:21:14

Najdroższa internetowa oferta 1TB ( za 200zł ) dostępna tylko w salonach i nie można jej zamówić przez www :-D

Odpowiedz

237. toms
0

2018-08-23 21:56:51

Dziękuję i z wzajemnością. Tomek.

Odpowiedz