DAJ CYNK

Konkurs Huawei: opisz podróż z laptopem i wygraj plecak warty 149 zł

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Konkurs Huawei: opisz podróż z laptopem i wygraj  plecak

Dzień bez konkursu Huawei to dzień stracony, można rzecz, patrząc na ostatnią aktywność chińskiego producenta. Tym razem nagroda nie jest tak interesująca, jak słuchawki FreeBuds 3, bo to tylko plecak na laptop, ale za to łatwiej ją zdobyć.

Huawei wręcz dwoi się  i troi, wymyślając kolejne konkursy, a najnowszy z nich wymaga tylko uruchomienia wyobraźni. Do wygrania są kupony rabatowe uprawniające do zakupu wielofunkcyjnego plecaka za jedyne 9 złotych w sklepie internetowym huawei.pl. Standardowa cena za ten plecak wynosi 149 zł, więc biorąc udział w zabawie, można zyskać 140 zł.

Zobacz: Huawei AppGallery: wygraj bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3

Tym razem nie trzeba zbyt wielkiego trudu, by zdobyć nagrodę. Organizator opisuje to tak:

Wyobraźcie sobie, że wybieracie się w wymarzoną podróż. Wskażcie, który z laptopów zabralibyście ze sobą (MateBook X Pro, Matebook D 14 , MateBook D 15 2020), oraz 2 kolejne niezbędne rzeczy, bez których nie wyobrażacie sobie wycieczki.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy opublikować swój post w komentarzu w wątku na stronie Społeczności Huawei pod adresem:
https://consumer.huawei.com/pl/community/details/topicId_18266/. Każdy uczestnik konkursu może stworzyć i wysłać dowolną liczbę postów w trakcie trwania konkursu.

Spośród nadesłanych postów komisja konkursowa, kierując się kryterium oryginalności oraz kreatywności, wybierze 400 postów, których autorzy zostaną nagrodzeni. O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani poprzez wiadomość prywatną przesłaną w Społeczności Huawei. Konkurs trwa do 23 lutego lub do wyczerpania zapasów. 

Zobacz: Huawei Mate 30 Pro w nowej cenie. Jest tani jak nigdy!
Zobacz: Huawei rozdaje bonusy za zakupy w AppGallery: e-booki, audiobooki, zestaw kinowy, podcasty

Kupon rabatowy jest ważny przez 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania kodu. Kupon rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi w oficjalnym sklepie internetowym marki – huawei.pl.

Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem:

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu