DAJ CYNK

Huawei rozdaje bonusy za zakupy w AppGallery: e-booki, audiobooki, zestaw kinowy, podcasty

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Huawei rozdaje bonusy za zakupy w AppGallery: e-booki, audiobooki, zestaw kinowy, podcasty

Ledwo Huawei przygotował promocję dla użytkowników sklepu AppGallery, w której można wygrać słuchawki FreeBuds 3, a już startuje z następną. Tym razem do zdobycia są darmowe e-booki i audiobooki, zniżka na zestaw kinowy oraz dostęp premium do serwisu z podcastami.

Każdy, kto zainstaluje na swoim urządzeniu aplikację Legimi, otrzyma kod na darmowego e-booka i audiobooka. Za pobranie z AppGallery aplikacji Multikino, użytkownik otrzyma 50% zniżki na zestaw kinowy z colą i popcornem, a za ściągnięcie Podcast Go – 30 dni dostępu premium za darmo. 

Zobacz: Huawei AppGallery: wygraj bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3

Jak skorzystać z oferty? 

Aby skorzystać z promocji, wystarczy zalogować się na urządzeniu mobilnym Huawei przy pomocy ID Huawei. Każdy, kto wejdzie do sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery i do 30 czerwca ściągnie z AppGallery aplikację Legimi, otrzyma kod na darmowego e-booka i audiobooka. Do wyboru jest 20 tytułów, z czego aż 19 pozycji to pakiet e-book i audiobook, którego wartość wynosi 50 zł. 

Aby odebrać kod rabatowy, należy kliknąć w sekcję „Prezenty”, która znajduje się na karcie aplikacji, tam sprawdzić swój kod, a potem wpisać go na stronie www.legimi.pl/huawei. Następnie należy wybrać jeden z tytułów objętych promocją i zalogować się lub zarejestrować w Legimi – pobrany e-book i audiobook pojawi się na koncie w momencie ponownego zalogowania do Legimi już z poziomu ściągniętej aplikacji. 

Wśród tytułów objętych promocją znalazł się „Sezon burz” Andrzeja Sapkowskiego (wyłącznie e-book) czy „Prowadź swój pług przez kości umarłych” Olgi Tokarczuk. Promocja potrwa do 30 czerwca lub do wyczerpania kodów. 

Zobacz: Zniżki i vouchery 50 zł na zakupy za pobranie aplikacji z Huawei AppGallery

Użytkownicy, którzy ściągną z Huawei AppGallery aplikację Multikino, otrzymają kod zniżkowy upoważniający do zakupu zestawu Oscar (cola + popcorn) 50% taniej. Aby odebrać swój zestaw, wystarczy odebrać kod, wchodząc w sekcję „Prezenty” na karcie produktu w AppGallery, a następnie pokazać ten kod przy kasie, przy zakupie zestawu. Promocja trwa do 29 lutego – do tego dnia można również wykorzystać kod na zakup promocyjnego zestawu.

Osoby, które pobiorą z Huawei AppGallery aplikację Podcast Go, otrzymają 30-dniowy darmowy dostęp do wersji premium aplikacji. Wersja premium aktywuje się automatycznie po otwarciu aplikacji, nie jest wymagany kod aktywacyjny. Jedynym warunkiem udziału w promocji jest posiadanie urządzenia Huawei i pobranie aplikacji Podcast Go z Huawei AppGallery. Oferta jest ważna do 31 marca. 

Zobacz: Huawei rozwija AppGallery, obiecuje usługi premium i zapowiada nowe smartfony
Zobacz: Huawei: drugi produkt w prezencie w promocji na Walentynki

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu