DAJ CYNK

Huawei AppGallery: wygraj bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14140

Huawei AppGallery: wygraj bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3

Huawei nie ustaje w promocjach. By zachęcić użytkowników do wyboru jego urządzeń, a także do korzystania ze sklepu z aplikacjami AppGallery, co jakiś czas organizuje specjalne akcje. Tak jak i teraz, gdy można wygrać bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3.

Zobacz: Huawei rozwija AppGallery, obiecuje usługi premium i zapowiada nowe smartfony

W naszym teście „prawdziwie bezprzewodowe” słuchawki Huawei FreeBuds 3 nie wypadły najlepiej, a wymowny tytuł „Jeszcze nie zaczęły grać, a już bolą uszy” wyraźnie wskazuje na największą wadę tego gadżetu. Mimo wszystko w podsumowaniu znalazło się też stwierdzenie „to porządne, solidne słuchawki bezprzewodowe, gwarantujące klarowny, sterylny dźwięk i obiecujące lata używania”, więc zapewne znajdą się użytkownicy, którzy docenią ten produkt.

Zobacz: Huawei Freebuds 3: Jeszcze nie zaczęły grać, a już bolą uszy

Hauwei daje teraz szansę sprawdzenia słuchawek FreeBuds 3 bez wydawania 699 zł. Producent zaprasza do udziału w konkursie „Skomentuj i wygraj”, w którym użytkownicy sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery mogą otrzymać Punkty Huawei, a także wygrać bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3 w kolorze białym. 

By wziąć udział w akcji, należy pobrać, ocenić i skomentować jedną z 24 wskazanych aplikacji w AppGallery. Łączna pula nagród to aż 24 tysiące Punktów Huawei i 24 zestawy bezprzewodowych słuchawek FreeBuds 3. Konkurs potrwa od 13 lutego do 13 marca 2020 roku.

Huawei dynamicznie rozwija swój autorski sklep z aplikacjami Huawei AppGallery, a „Skomentuj i wygraj” ma zachęcić użytkowników do aktywnego korzystania z oferty sklepu. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie ID Huawei, a w kolejnych krokach – pobranie aplikacji, ocena i komentarz będący odpowiedzią na pytanie „Jak dana aplikacja pomaga mi w codziennym życiu?”. Pytanie to wyświetli się w sekcji komentarzy danej aplikacji z AppGallery.

Zobacz: Zniżki i vouchery 50 zł na zakupy za pobranie aplikacji z Huawei AppGallery
Zobacz: Huawei: pobierz aplikacje z AppGallery, dostaniesz voucher 20 zł

Uczestnik może skomentować każdą z 24 aplikacji zaproponowanych w konkursie. Autorzy pierwszych 200 komentarzy pod każdą ze wskazanych aplikacji otrzymają 5 Punktów Huawei. Punkty te można wykorzystać do zakupów w AppGallery, w Chmurze Huawei oraz Motywach Huawei. W przypadku, gdy jeden użytkownik skomentuje tę samą aplikację więcej niż jeden raz, będzie to traktowane jako jedno zgłoszenie do konkursu.

Nagroda w postaci białych bezprzewodowych słuchawek Huawei FreeBuds 3 czeka na autorów najbardziej kreatywnych komentarzy – o ich wyborze zdecyduje komisja konkursowa. 

Aplikacje, które można oceniać w konkursie, to: Allegro, Audioteka, Ceneo, eSky, IPLA, Listonic – Groccery Shopping, Microsoft Office Mobile, Microsoft Translator, Moto Rider Go, Multikino, NaviExpert, n7player Music Player, OLX, ONET wiadomości, Open FM, Pracuj.pl, Rossman, SkyCash, TVP VOD, Traficar, World of Tanks, WP Pilot, Volleyball Challenge i Żappka.

REGULAMIN KONKURSU: https://awap3.jos.hicloud.com/appdl-amp-dre/greycampaignpreview/54b29787-90a8-4966-a33a-c1dbd3230c69/index.html

Zobacz: Huawei ma dostęp do backdoorów w sieciach komórkowych na całym świecie - tak twierdzą władze USA
Zobacz: Huawei Y7p – nowy budżetowiec z aparatem 48 Mpix
Zobacz: EMUI 11 z Androidem 11? Tak, Huawei już nad tym pracuje

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu