DAJ CYNK

Huawei Mate 30 Pro w nowej cenie. Jest tani jak nigdy!

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Huawei Mate 30 Pro w nowej cenie. Tani jak nigdy

Ile kosztuje Huawei Mate 30 Pro? 4299 zł? Już nie – producent wprowadza dziś nową cenę na ten flagowy model. Od teraz można go kupić za jedyne 2999 zł! Do tego Huawei oferuje dodatkowe produkty za 1 zł. Myśląc o zakupie tego modelu, warto się jednak spieszyć, bo tak niska cena obowiązuje tylko do przyszłej niedzieli. 

Promocja na Huawei Mate 30 Pro jest ograniczona w czasie – trwa do 23 lutego lub do wyczerpania zapasów. Będzie można z niej skorzystać w największych sklepach z elektroniką użytkową: Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Komputronik, Neonet i X-kom, a także w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl oraz w firmowym sklepie Huawei w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie.

Zobacz: Huawei Mate 30 Pro znowu do kupienia w Polsce, z tymi samymi promocjami co wcześniej

Osoby, które zdecydują się na zakup Mate 30 Pro podczas promocji, mogą dokupić inne urządzenia w symbolicznej cenie: bezprzewodowe słuchawki Huawei Freebuds 3 za 1 zł lub opaskę Huawei Band 4 za 1 zł. Inny bonus to ochrona ekranu przez 6 miesięcy

Niezależnie od lutowej oferty, do 29 marca, przy zakupie Mate 30 Pro, obowiązuje specjalna promocja – klienci kupujący nowego flagowca mogą odsprzedać stary telefon, do którego wyceny Huawei doliczy bonus w wysokości 500 zł. Promocja ta obowiązuje zarówno w sklepach własnych Huawei, jak i u partnerów handlowych i dotyczy także tych osób, które kupią telefon między 14 a 23 lutego.

Zobacz: Huawei się nie poddaje i wprowadza model Mate 30 Pro do kolejnego kraju w Europie


Huawei Mate 30 Pro: flagowiec bez usług Google

Huawei Mate 30 Pro to topowy model chińskiego producenta, który nawet w podstawowej cenie mógłby okazać się rynkowym przebojem. Jego atutem jest między innymi potężny układ Kirin 990 oraz doskonale oceniony przez DxOMark poczwórny aparat z matrycą główną 40 MPix, aparatem szerokokątnym 40 MPix, teleobiektywem 8 MPix i obiektyw 3D z wykrywaniem głębi. 

Zobacz: Polacy nie chcą Huaweia Mate 30 Pro? Przedsprzedaż wciąż trwa

Mimo doskonałej konfiguracji sprzętowej producent ma problemy ze sprzedaż tego modelu – jest skutek braku usług i aplikacji Google’a. Zamiast tego Huawei proponuje swój własny ekosystem HMS. Składa się on z warstwy technologicznej (HMS core) oraz zestawu usług Huawei Mobile Services, w skład których wchodzą m.in. Chmura Huawei, Motywy, ID Huawei, Przeglądarka i autorski sklep z aplikacjami AppGallery. 

Zobacz: Używaliśmy Huaweia Mate 30 Pro. Teraz będzie nam się śnić po nocach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu