DAJ CYNK

Orange: dodatkowe 5 GB internetu na kartę. Za darmo? Nie tym razem...

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange: dodatkowe 5 GB internetu na kartę.

Orange proponuje kolejny bonus dla klientów na kartę – tym razem dodatkowe 5 GB. Jest to uzupełnienie oferty sprzed tygodnia, gdy użytkownicy dostawali podwójne gigabajty po doładowaniu, a zarazem aktualizacja obowiązującej od dłuższego czasu  promocji „Internet za darmo”.

Zobacz: Orange: 2x więcej internetu po doładowaniu online

W zeszłym tygodniu Orange wprowadził promocję, w której użytkownicy taryfy Orange Free na kartę otrzymywali dwa razy więcej  gigabajtów po każdym doładowaniu on-line lub w aplikacji. To była interesująca propozycja, ale niektórzy użytkownicy mogli już mieć tak doładowane konta, że dokonywanie kolejnego zasilenia tylko po to, żeby zyskać bonusowe gigabajty, mijało się celem. Z myślą o takich sytuacjach pomarańczowa sieć proponuje nową opcję w Orange Free na kartę.

Zobacz: Orange: Skarbonki koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni...

Jak dostać bonusowe 5 GB w Orange?

W każdym momencie korzystania z bonusowych gigabajtów użytkownicy mogą dokupić dodatkowe 5 GB za 5 zł (+ koszt SMS). Wystarczy wysłać SMS o treści:

  • PAKIET 

pod numer:

  • 411 (koszt SMS-a to 20 gr). 

Dodatkowe 5 GB zostanie dodane do bonusowych gigabajtów z doładowań i będzie ważne tak długo, jak one. Wszystko z tą samą datą ważności.

Rozwiązanie przeznaczone jest dla tych użytkowników, którzy mają zgromadzone środki na koncie głównym i wolą dokupić pakiet, niż wykonywać kolejne doładowanie dla bonusowych gigabajtów.

Zobacz: Orange mówi: zabezpiecz PESEL i proponuje ochronę przed oszustwami
Zobacz: Orange otwiera salony w galeriach handlowych. A co z bezpieczeństwem?

Dodatkowy pakiet można kupić wielokrotnie w okresie ważności bonusowych gigabajtów, a także po ich wykorzystaniu, przed upływem ważności. Ilość i ważność pozostałych środków można sprawdzić poprzez wysłanie SMS-a o treści ILE pod 411 (koszt SMS-a 20 gr).

Nie ma możliwości włączenia pakietu dodatkowego kodem USSD oraz online. Wykorzystanie bonusowych gigabajtów w okresie ich ważności i brak aktywnych innych usług na internet skutkuje włączeniem ograniczenia prędkości transferu danych.

Nowa oferta jest rozwinięciem usługi, w której za doładowania w taryfie Orange Free na kartę dostaje się bonusy w postaci gigabajtów.

Zobacz: Orange Flex ma już rok. W urodzinowej promocji Video Pass za darmo na tydzień
Zobacz: Orange: 5 zł ekstra za doładowanie Blikiem 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange