DAJ CYNK

[Aktualizacja] Wiemy kiedy w sprzedaży będą wszystkie cztery iPhone'y 13. Poznaliśmy też ceny

Isand

Sprzęt

iPhone 13 kiedy debiut data

iPhone 13 zadebiutuje już naprawdę niedługo. Okazuje się, że wszystkie cztery modele tym razem zadebiutują na rynku razem. iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max i iPhone 13 mini pojawią się w połowie września.

Nowe iPhone'y najczęściej pojawiały się we wrześniu, jednak w zeszłym roku doszło do problemów na rynku i przerwania łańcuchów dostaw. Wiele smartfonów pojawiło się później niż miało, a iPhone'y były jednymi z nich. Modele iPhone 12 oraz iPhone 12 Pro weszły do przedsprzedaży w połowie października. Na początku listopada można było z kolei zamówić modele iPhone 12 mini oraz iPhone 12 Pro Max. Tym razem Apple chce, by wszystkie cztery telefony zadebiutowały razem. Tak wynika nie tylko z dotychczasowych doniesień, ale także przecieków z Chin.

Tam zamawiać iPhone'y 13 będzie można 17 września. Dotyczyć to będzie zarówno modelów iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro, jak i iPhone 13 Pro Max. Trochę dłużej potencjalni klienci będą musieli poczekać na słuchawki Apple AirPods 3. Do rynkowego debiutu tego urządzenia dojdzie 30 września. To daty dotyczące normalnej sprzedaży, nie wliczają przedsprzedaży. Ona jednak również ma się rozpocząć w tym samym dniu. Tym razem pierwsza fala urządzeń ma być o 20% większa niż ta zeszłoroczna.

Zobacz: Apple Watch pomógł przeprowadzić napad
Zobacz: Bateria w Apple iPhone 13 pozytywnie zaskoczy

Aktualizacja:

W sieci pojawiły się również prawdopodobne ceny tegorocznych smartfonów firmy Apple, które w USA mają się zaczynać od:

  • iPhone 13 mini - 699 dolarów (2717 zł),
  • iPhone 13 - 799 dolarów (3106 zł),
  • iPhone 13 Pro - 999 dolarów (3883 zł),
  • iPhone 13 Pro Max - 1099 dolarów (4272 zł).

Jak to zwykle w Stanach Zjednoczonych bywa, do podanych powyżej cen trzeba będzie doliczyć miejscowe podatki, które są różne w różnych stanach. To samo źródło podaje, że ceny w Wielkiej Brytanii kwotowo będą identyczne, ale w funtach.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: pixabay

Źródło tekstu: macrumors, Phone Arena, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu