DAJ CYNK

Smartfon wokół nadgarstka? Oto ekscentryczna Nubia Alpha, która może się pojawić na targach MWC 2019

11.02.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4098

Ważne 0

0

Pierwszy raz można było to 'coś' zobaczyć na targach IFA 2018 w Berlinie. Nubia Alpha od ZTE czyli połączenie smartwatcha i smartfona z elastycznym ekranem zawijane wokół nadgarstka zawita na MWC 2019 do Barcelony.

Trudno określić czym dokładnie jest Nubia Alpha. Urządzenie ZTE mocno przypomina smartwatcha, ale elastyczny ekran OLED zawinięty wokół nadgarstka nieco go od standardowego inteligentnego zegarka odróżnia. Gadżet ujrzał światło dzienne we wrześniu ubiegłego roku w Berlinie na targach IFA. Poster znaleziony na Weibo zwiastuje konferencję ZTE podczas targów MWC 2019 w Barcelonie sugeruje, że Nubia Alpha może dostać drugą szansę.

Przypuszczam, że prototyp zaprezentowany w Berlinie został od tamtej pory nieco usprawniony i ZTE jest gotowe pokazać efekt prac za dwa tygodnie, właśnie podczas MWC 2019. Spekuluje się obecnie w chińskich mediach, na których rynkach może być dostępny Nubia Alpha. Europejska premiera musi być powiązana z wprowadzeniem produktu na Stary Kontynent i w Azji.

Zobacz: AnTuTu: ZTE Nubia Red Magic Mars to nadal najszybszy smartfon z Androidem na świecie
Zobacz: Xiaomi patentuje wyświetlacz do smartfonu z czterema wygiętymi krawędziami
Zobacz: Huawei i ZTE wykluczone z państwowych przetargów w Czechach

Źródło zdjęć: Weibo

Źródło tekstu: Phone Arena

Przewiń w dół do następnego wpisu