DAJ CYNK

Słuchawki Nokia BH-805 trafiają do Europy

Isand

Sprzęt

Nokia BH 805

HMD Global wprowadził do Europy całkowicie nowe słuchawki. Są to Nokia BH-805. Nowe słuchawki mają funkcję aktywnej redukcji hałasu.

HMD Global odpowiada za sprzedaż sprzętu marki Nokia, jednak przede wszystkim jest on znany z telefonów. Firma o wiele lepiej radzi sobie na rynku telefonów klasycznych, jednak ma w swojej ofercie także smartfony. Często ludzie zapominają jednak o np. słuchawkach. Model Nokia BH-805 pojawił się wcześniej w Indiach oraz Chinach, teraz z kolei trafił do Europy. Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki można zakupić już w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii. Trzeba wysupłać z portfela kwotę 100 euro. Nokia BH-805 jest już też na polskiej wersji strony Nokii, tutaj nie można jednak złożyć jeszcze zamówienia.

Producent zachwala, że słuchawki mają aktywną redukcję hałasu. Pozwala to zmniejszyć dźwięk otoczenia o 25 decybeli. Jednocześnie jednym przyciśnięciem można wsłuchać się w otoczenie. Akumulator 45 mAh ma starczyć na 5 godzin słuchania muzyki. Etui ładujące ma pozwolić na 20 godzin działania. Słuchawki są dostępne w trzech rozmiarach. Model jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz niebieskiej.

Zobacz: Nowy flagowiec marki Nokia w listopadzie
Zobacz: Nokia 105 4G i Nokia 110 4G - debiutują nowe klasyczne telefony

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Nokia, HMD Global

Źródło tekstu: Nokia, HMD Global, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu