DAJ CYNK

Samsung zaprezentuje swój składany smartfon w pierwszej połowie 2019 roku. Urządzenie trafi jednak tylko na wybrane rynki

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3954

Na początku listopada ubiegłego roku Samsung pokazał w końcu swój zginany panel Flex Display, czyli najważniejszy element przyszłego składanego smartfonu koreańskiego producenta. Na gotowe urządzenie musimy jednak jeszcze trochę poczekać.

Podczas odbywających się w Las Vegas targów CES 2019 Samsung nie zaprezentował przygotowywanego przez siebie składanego smartfonu, w którym zastosowany zostanie pokazany w listopadzie elastyczny wyświetlacz Flex Display. Podano jednak nieco informacji na temat daty premiery oraz dostępności urządzenia. Suzanne de Silva, dyrektor ds. strategii produktów i marketingu w Samsungu powiedziała, że telefon będzie gotowy w pierwszej połowie 2019 roku, czyli powinniśmy zobaczyć oficjalną prezentację w ciągu najbliższych 6 miesięcy. Ponieważ gwiazdą pierwszego kwartału roku będzie Galaxy S10, którego oficjalna prezentacja odbędzie się w lutym, Galaxy F (jedno z sugerowanych oznaczeń składanego smartfonu) zostanie pokazany prawdopodobnie w następnym.

Smartfon z elastycznym wyświetlaczem nie będzie tani. Jego cena może mieścić się w granicach 1500-2500 dolarów (około 5600-9300 zł).Czy urządzenie będzie warte takiej ceny, przekonamy się, gdy trafi na światowe rynki. A tych ma nie być wiele. Samsung Galaxy F (jeśli tak się będzie nazywał) ma się pojawić w Korei Południowej, Stanach Zjednoczonych oraz na innych głównych rynkach.

Zobacz: Samsung pokazał składany smartfon, a także nowy interfejs dla swoich urządzeń z Androidem
Zobacz: Tak wygląda Samsung Galaxy S10. Producent pokazał zdjęcia smartfonu przy okazji prezentacji interfejsu One UI
Zobacz: Nieoficjalne rendery ujawniają wygląd następcy smartwatcha Samsung Gear Sport

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: slashgear.com

Przewiń w dół do następnego wpisu