DAJ CYNK

Nieoficjalne rendery ujawniają wygląd następcy smartwatcha Samsung Gear Sport

09.01.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3537

Ważne 1

0

Nieoficjalnie rendery następcy Samsunga Gear Sport zostały udostępnione przez niezawodnego Steve'a (@OnLeaks na Twitterze). Obrazy oparte na oryginalnych projektach CAD przedstawiają konstrukcję urządzenia o nazwie kodowej Pulse.

Następca zegarka Samsung Gear Sport jest okrągły i ma gładką ramkę, podobnie jak Gear S2. Okrągłe są także dwa przyciski. To zmiana w stosunku do modelu Gear Sport, który był bardziej kwadratowy i miał podłużne przyciski. Nowy smartwatch ma być dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, srebrnej, zielonej i różowej.

Podobnie jak jego poprzednik, "Pulse" będzie miał prawdopodobnie ekran o średnicy 1,2 cala. Ramka wokół ekranu powinna się obracać - to cecha charakterystyczna zegarków Samsunga i koreański producent raczej z tego nie zrezygnuje. Sama nazwa kodowa może sugerować, że Samsung doda do przyszłego zegarka wsparcie dla funkcji EKG (elektrokardiogram), podobnie jak zrobiły to firmy Apple i Withings.

Prezentacja nowego zegarka sportowego mogłaby się odbyć podczas konferencji Samsung's Unpacked (premiera smartfonów z serii Galaxy S10) lub kilka dni później na targach MWC 2019 w Barcelonie.

Zobacz: Test smartwatcha Samsung Gear Sport
Zobacz: Withings zapowiada analogowy zegarek z EKG. Sprzęt ma kosztować tylko 130 dolarów
Zobacz: 4. generacja Apple Watch oficjalnie zaprezentowana

Źródło zdjęć: @OnLeaks (Twitter)

Źródło tekstu: @OnLeaks (Twitter)

Komentarze
Zaloguj się