DAJ CYNK

Promocja Samsung: kup tablet Galaxy i odzyskaj do 800 zł

Marian Szutiak

Sprzęt

Samsung promocja Tablet Galaxy zwrot do 800 zł

Samsung przygotował kolejną promocję typu cashback, w której obiecuje zwrot kilkuset złotych przelewem na konto w zamian za zakup swoich produktów. Tym razem chodzi o tablety Galaxy Tab S7 FE oraz Galaxy Tab S6 Lite w wersjach WiFi.

Jeśli planujesz zakup nowego tabletu, być może zainteresuje Cię najnowsza promocja z cyklu Samsung Cashback. Dzięki niej po zakupie urządzenia Galaxy Tab S7 FE WiFi lub Galaxy Tab S6 Lite WiFi możesz odzyskać odpowiednio 800 zł i 400 zł w formie przelewu na swój rachunek bankowy.

Zobacz: Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G i Galaxy Tab A7 Lite tym razem oficjalnie
Zobacz: Samsung Galaxy Tab S6 Lite oficjalnie debiutuje

Samsung Cashback – jak skorzystać?

Aby skorzystać z najnowszej promocji Samsunga, należy wykonać trzy proste kroki:

  • kupić tablet Galaxy Tab S7 FE WiFi lub Galaxy Tab S6 Lite WiFi w okresie od 24 maja do 5 czerwca 2022 roku u jednego z partnerów handlowych producenta (lista dostępna w regulaminie),
  • aktywować zakupione urządzenie poprzez uruchomienie go na terytorium Polski z dostępem do Internetu w terminie do 12 czerwca tego roku,
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy w aplikacji Samsung Members do 19 czerwca 2022 roku, załączając dowód zakupu produktu.

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia w ciągu 21 dni można się spodziewać przelewu na kwotę 800 zł lub 400 zł, w zależności od wybranego tabletu.

Samsung Galaxy Tab promocja baner

Każda osoba biorąca udział w promocji może otrzymać łącznie maksymalnie jeden zwrot za dany produkt (tj. jeden za Tab S7 FE, jeden za Tab S6 Lite). Więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie.

Zobacz: Samsung Galaxy S22 5G w promocji cashback. Odzyskać można 500 zł
Zobacz: Samsung Galaxy Watch4 otrzymuje Asystenta Google

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Samsung

Źródło tekstu: Samsung