DAJ CYNK

Kup flagowego Samsunga i zgarnij w prezencie słuchawki bezprzewodowe

Marian Szutiak

Sprzęt

Kup flagowego Samsunga i zgarnij w prezencie słuchawki bezprzewodowe

Samsung odpalił promocję, w której kupując flagowy smartfon z serii Galaxy S23 można zgarnąć prezent w postaci bezprzewodowych słuchawek Galaxy Buds2 Pro. 

Flagowe smartfony Samsunga z serii Galaxy S23 niemal bez przerwy są "gwiazdami" jakiejś promocji zorganizowanej przez koreańskiego producenta. Tym razem kupując model Galaxy S23, Galaxy S23+ lub Galaxy S23 Ultra możemy zdobyć dodatkowo bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds2 Pro, warte 999 zł (cena ze sklepu na samsung.com/pl).

Zobacz: Samsung król. Galaxy Buds2 Pro mam od premiery i jestem zachwycony (test)
Zobacz: Samsung Galaxy S23 – test. Najmniejszy jest najlepszy

Jak zdobyć prezent?

Aby dać sobie szansę na zdobycie bezprzewodowych słuchawek Galaxy Buds2 Pro bez płacenia za nie, należy zacząć od zakupu smartfonu z serii Galaxy S23 u partnera handlowego firmy Samsung. Ich lista znajduje się w regulaminie promocji. Należy tego dokonać w dniach od 3 do 23 kwietnia 2023 roku. Następnie, do 30 kwietnia tego roku, trzeba wypełnić formularz w aplikacji Samsung Members na nowo zakupionym smartfonie. Trzeba w nim załączyć dowód zakupu. Po pozytywnej weryfikacji głoszenia słuchawki Galaxy Buds2 Pro w kolorze czarnym powinny do nas przyjść w ciągu 21 dni kalendarzowym na podany w formularzu zgłoszeniowym adres.

Samsung Galaxy S23 słuchawki w prezencie baner

Jeden uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę w promocji za zakup określonego modelu produktu, niezależnie od liczby zakupionych produktów. Maksymalnie można wiec zdobyć trzy pary słuchawek, ponieważ są trzy modele: Galaxy S23, Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra (po jednej parze za każdy z nich, bez względu na ich liczbę). Dodatkowe informacje można znaleźć w regulaminie

Zobacz: Realme GT Neo 5 SE ma nawet 16 GB RAM-u i 1 TB miejsca na dane
Zobacz: Smartfony znikają z kieszeni. Młodzi wybierają inaczej

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Marian Szutiak / Telepolis.pl, Samsung

Źródło tekstu: Samsung