DAJ CYNK

Kup flagowego Samsunga, a zwrot dostaniesz na karcie w Portfelu Google

Marian Szutiak

Sprzęt

Kup flagowego Samsunga, a zwrot dostaniesz na karcie w Portfelu Google

Samsung wystartował z kolejną promocją typu cashback. Kupując w trakcie jej trwania któryś ze smartfonów z flagowej serii Galaxy S23, możemy odzyskać do 700 zł w formie przedpłaconej karty Visa w Portfelu Google.

Najnowsza promocja Samsung Cashback jest efektem współpracy z firmami Visa i Google. Dzięki temu, kupując teraz smartfon Galaxy S23, Galaxy S23+ lub Galaxy S23 Ultra możemy odzyskać kilka stówek w formie przedpłaconej karty Visa, która zostanie udostępniona w Portfelu Google. Dzięki temu będziemy nią mogli od razu płacić, na przykład zbliżeniowo smartfonem lub zegarkiem.

Zobacz: Samsung Galaxy S23 – test. Najmniejszy jest najlepszy
Zobacz: Samsung Galaxy S23+ - kanciasty jak Passat, luksusowy jak Thermomix (test)
Zobacz: Samsung Galaxy S23 Ultra jest świetny, ale raczej go nie kupię (test)

Dzięki globalnemu partnerstwu z Google i nawiązaniu lokalnej współpracy z Visa, Samsung może oferować swoim Klientom rozwiązania na miarę ich potrzeb. To unikatowa na skalę rynku propozycja, a zarazem pierwszy etap w rozwoju mechanizmów promocyjnych opartych o płatności mobilne z wykorzystaniem smartfonu lub smartwatcha, które zamierzamy w przyszłości rozwijać.

– powiedział Wiktor Roszkowski, Head of Product Management, Samsung Polska

Co piąty Polak płaci smartfonem w sklepach stacjonarnych, a 71% respondentów kupuje w ten sposób w Internecie. Płacenie smartfonem byłoby trudne, bez wdrożenia tokenizacji. Token w płatnościach zastępuje dane karty, zamieniając je w skomplikowany szyfr. Każdy token jest unikatowy – niemożliwy do odczytania i wykorzystania przez oszustów. Właśnie dlatego dane karty zapisanej na smartfonie są zabezpieczone. Płacenie smartfonem jest proste, a zapisanie karty Visa na urządzeniu mobilnym umożliwiającym płacenie zajmuje tylko kilka chwil.

– powiedział Adrian Kurowski, dyrektor generalny firmy Visa w Polsce

Nasze strategiczne partnerstwo z Samsung wchodzi w kolejną fazę rozwoju. Rozszerzenie mechanizmów promocji o możliwość płatności mobilnych daje użytkownikom i użytkowniczkom jeszcze większą swobodę w korzystaniu z bezpiecznych i przydatnych cyfrowych narzędzi, takich jak Portfel Google.

– dodał Jan Czapracki, szef ds. partnerstw płatniczych, Google

Samsung Galaxy S23 promocja baner

Kupując smartfon Galaxy S23 Ultra możemy liczyć na 700 zł zwrotu. Jeśli się zdecydujemy na zakup modelu Galaxy S23+ odzyskamy 500 zł, a Galaxy S23 – 400 zł.

Jak zdobyć zwrot pieniędzy?

Aby skorzystać z najnowszej promocji Samsunga, należy w dniach od 8 maja do 18 czerwca 2018 roku kupić smartfon z serii Galaxy S23 u jednego z partnerów producenta, których listę znajdziemy w regulaminie. Nowo zakupione urządzenie należy aktywować do 25 czerwca tego roku, a następnie uruchomić na nim aplikację Samsung Members. 14 dni od zakupu pojawi się w niej baner promocyjny "Zwrot na Kartę Visa".

Aby zgłosić swój udział w promocji, należy kliknąć w baner i pobrać unikalny kod do 9 lipca 2023 roku. Kolejnym krokiem powinno być pobranie aplikacji Samsung Zwrot na kartę i wpisanie w niej pobranego wcześniej kodu. Dostępność środków nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego od pozytywnej weryfikacji przez wydawcę karty Visa. Teraz wystarczy dodać wirtualną kartę do Portfela Google i gotowe.

Dodatkowe informacje na temat promocji można znaleźć w regulaminie.

Zobacz: Xiaomi nie czeka na globalną premierę. Poco F5 i F5 Pro zaprezentowane
Zobacz: Sony Xperia 1 V wcale nie musi być taka droga

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Marian Szutiak / Telepolis.pl, Samsung

Źródło tekstu: Samsung